Як зробити копію вінчестера.

Великий обсяг інформації або випадково проникли на комп'ютер вірус можуть стати причиною поломки жорсткого диска. Знаючи про це, завбачливі користувачі ПК на всякий випадок створюють повну резервну копію вінчестера, щоб мати можливість у будь-який момент відновити всі втрачені дані.
Вам знадобиться
  • - програма Partition Manager 10
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер повну версію програми Partition Manager.10. Запустіть встановлену програму і у вікні, виберіть режим для досвідчених користувачів. Після цього відкриється головне меню програми. Знайдіть там вкладку «Майстра» і в меню виберіть пункт «Копіювання жорсткого диска».
2
Вам належить робота з «Майстром копіювання жорстких дисків». У його вікні натисніть кнопку «Далі». Тепер виберіть жорсткий диск, який необхідно скопіювати. Клацніть на ньому лівою кнопкою миші і підтвердіть свій вибір, натиснувши на кнопку «Далі». Перед вами з'явиться вікно з назвою, де вам буде запропоновано вибрати цільової жорсткий диск. У ньому відзначте диск, на який буде скопійовані дані з вінчестера, обраного раніше. Він обов'язково повинен мати більший обсяг пам'яті, ніж у исходника. Вибравши потрібний вінчестер, тисніть кнопку «Далі».
3
Якщо ви хочете зробити точну копію, в наступному вікні поставте галочку напроти пункту Прямий доступ до секторів жорсткого диска. Це дозволить комп'ютеру виконати копіювання кожного сектора вінчестера. Клікніть «Далі». Тепер на моніторі з'явиться вікно попереднього перегляду результатів копіювання. В ньому ви побачите зображення та інформацію копійованого і цільового дисків. Останній раз підтвердіть проведення процедури, натиснувши на кнопку «Далі». Закінчите роботу з майстром, якшо «Готово».
4
Повернувшись до меню програми, знайдіть вкладку «Зміни» і у випадаючому списку клікніть на пункті «Застосувати зміни». Підтвердіть установки.
5
Процес копіювання запущений. Дочекайтеся його закінчення, спостерігаючи за інформацією, яка відображається на дисплеї комп'ютера. Після закінчення копіювання, закрийте інформаційне вікно. Скопійований диск з'явиться в списку розділів.
Корисна порада
Перш ніж починати копіювання диска перевірте його на наявність вірусів, щоб не заразити ними новий.