Як позбутися від вірусів в ПК.

Навіть якщо ваш комп'ютер захищений антивірусною програмою, при веб-серфінгу завжди є небезпека отримати шкідливий файл на жорсткий диск. Проявляти свою присутність він може по-різному: блокувати вихід в інтернет або роботу деяких програм, запускати рекламний або порнографічний банер на вашому робочому столі.
Інструкція
1
Сайт підтримки Dr.Web пропонує безкоштовну лікує утиліту Drweb Curreit. Скачайте її і запустіть в режимі глибокої проверкіhttp://www.freedrweb.com/cureit/.
2
Якщо на вашому комп'ютері встановлена інша захист, відключіть її. Активність сторонніх програм антивіруси оцінюють як потенційну небезпеку і намагаються її усунути. Відповідно, два захисника вашого комп'ютера зійдуться не на життя, а на смерть, намагаючись видалити один одного.
3
Деякі віруси прописуються в опцію «Відновлення системи». Відповідно, після лікування комп'ютера вони відновлюються. Перед перевіркою відключіть цю функцію.
4
Якщо вірус записався в захищену область системи (ядро), він запускається разом з Windows. У цьому випадку лікування буде неефективним. При вимкненому комп'ютері від'єднайте вінчестер і перемичками виставте режим slave. Комбінації перемичок зазвичай вказані на верхній частині жорсткого диска.
5
Підключіть вінчестер до іншого комп'ютера з встановленою надійної антивірусною програмою. Запустіть її, і в якості області перевірки вкажіть ваш жорсткий диск.
6
Якщо такої можливості немає, створіть спеціальний завантажувальний диск з лечащей утилітою і запустіть комп'ютер з його допомогою. Для цього скачайте образ диска з сторінки підтримки Dr.Web http://www.freedrweb.com/livecd/?lng=ru.
7
Вставте диск в дисковод і запустите програму Nero. Відзначте пункт Nero Burning ROM і закрийте відкрилося вікно. В меню «Файл» виберіть команду «Відкрити» і вкажіть у вікні огляду скачаний файл. Для надійності встановіть невисоку швидкість запису. Натисніть «Прожиг». Замість Nero ви можете використовувати будь-яку іншу програму створення дисків.
8
Увімкніть ваш комп'ютер. Після початкового завантаження з'явиться інформаційна рядок приблизно такого змісту: «Press Delete to setup ...» Замість Delete може бути вказана інша клавіша, зазвичай F2 або F10. Натисніть її, щоб зайти в меню налаштувань BIOS.
9
Знайдіть розділ, який відповідає за порядок завантаження системи. Він може називатися Boot Record. У ньому будуть перераховані назви завантажувальних пристроїв: USB, FDD, CD- або DVD-ROM, HDD. За допомогою клавіш управління призначте завантаження з оптичного приводу. Натисніть F10, щоб зберегти зміни. На питання системи відповідайте "Y".
10
Скачайте «Керівництво користувача» і вивчіть його перед відновленням системи. http://download.geo.drweb.com/pub/drweb/livecd/drweb-livecd-600-ru.pdf .Вставьте диск у привід і завантажити комп'ютер. Виберіть один з режимів завантаження. Проведіть повну перевірку комп'ютера, дотримуючись інструкції «Керівництва».