Як налаштувати відеоконференцію по Skype. Як провести відеоконференцію в скайпі.

Skype - це програма для спілкування. Вона дає можливість передавати не тільки текстові повідомлення, але й дозволяє здійснювати дзвінки, проводити відеоконференції. Причому в чаті можуть бути присутніми одночасно декілька користувачів.
Вам знадобиться
  • - програма Skype;
  • - веб-камера;
  • - широкосмуговий інтернет;
  • - динаміки і мікрофон.
Інструкція
1
Якщо у вас не встановлена Skype, скачайте її звідси: http://skype.com. Програма поширюється безкоштовно. Дочекайтеся закінчення завантаження і завершите установку за допомогою майстра Skype Setap Wizard.
2
Після завершення установки програма запропонує зареєструватися. Виберіть унікальне Skype-ім'я із запропонованих варіантів або придумайте своє власне.
3
Перевірте працездатність встановленої програми. Відкриваючи програму вперше, ви побачите контакт «Тест-дзвінок Skype». Зателефонувавши роботу, ви можете перевірити роботу навушників або колонок, сказавши що-небудь в мікрофон. Робот відтворить все сказане. Переконавшись в якісному звуці, перевірте веб-камеру.
4
Щоб подивитися зображення, яке отримає інший користувач, зайдіть в меню «Інструменти», виберіть рядок «Настройки» і пункт «Налаштування відео», далі відкрийте закладку «Основні».
5
Перевірте наявність галочки напроти пункту «Увімкнути Skype відео». У правому кутку програми ви побачите власне зображення, але тільки в тому випадку, якщо програма коректно визначила веб-камеру.
6
Якщо ви не побачили зображення, перевстановіть драйвер веб-камери. Щоб налаштувати становище особи в кадрі, зайдіть в меню «Налаштування веб-камери». Тут можна відрегулювати яскравість, контрастність, насиченість, інші параметри, що дозволяють поліпшити якість передачі зображення. Всі зміни відразу ж відображаються на картинці.
7
Перш ніж почати відеоконференцію , додайте співрозмовників. У головному вікні програми знайдіть кнопку «Додати», а у вікні - кнопку «Пошук». Щоб знайти потрібну людину, необхідно знати його Skype ім'я або адресу електронної пошти.
8
Наявність веб-камери на обох кінцях «проводи» не є обов'язковою умовою. Здійснювати дзвінки можна і особам, які не бажають її підключати або не мають веб-камеру, при цьому ваш співрозмовник буде вас бачити, а ви його немає.
9
Щоб зателефонувати по Skype, досить вибрати ім'я співрозмовника в контакт-листі, клікнути мишкою по зеленій кнопці з трубкою, дочекатися відповіді другої сторони і почати відеотрансляцію.
10
Якщо ви хочете, щоб відеотрансляція починалася автоматично, поставте галочку навпроти відповідного пункту. Щоб закінчити трансляцію, достатньо натиснути на кнопку з трубкою червоного кольору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zH3pNAgOhAQ
Відеоконференція являє собою спілкування двох або більше людей, які можуть бачити один одного і передавати файли, використовуючи спеціальні програми. За допомогою високошвидкісного інтернету ви теж можете швидко організувати таку зустріч. Для цього знадобиться виконати кілька простих кроків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - колонки;
  • - веб-камера;
  • - навушники з мікрофоном.
Інструкція
1
Встановіть необхідне технічне обладнання для відеоконференцій на комп'ютері кожного співрозмовника. Необхідними складовими є веб-камера, мікрофон і колонки. На більшості комп'ютерів вже є мікрофон і динаміки. Камеру і мікрофон, які підключаються до USB-порту, можна придбати в магазинах електроніки за ціною в 1500-2000 р. в одному наборі.
2
Скачайте і встановіть програмне забезпечення для створення відеоконференції. Воно може бути безкоштовним, якщо кожен з говорять використовує один і той же тип програм. На даний момент доступні такі програми, як Skype, MSN Messenger, Yahoo або продукти аналогічних компаній. Просто скачайте їх з офіційних сайтів виробників.
3
Пошукайте альтернативні варіанти. Інші постачальники пропонують програмне забезпечення для відеоконференцій з широкими можливостями, але за щомісячну оплату. Якщо ви хочете високу якість звуку та відео або очікується багато учасників, придбайте відразу хорошу платну програму. Кожна система відеоконференцій трохи відрізняється від інших. Але завжди з ними надається інструкція, як налаштувати програмне забезпечення і підключити його до комп'ютера і веб-камері.
4
Випробуйте на ділі встановлене програмне та технічне обладнання. Призначте час зустрічі і повідомте про це кожному учаснику конференції. Зробіть все відповідно до наявних інструкціями. Переконайтеся в тому, що веб-камера кожного співрозмовника правильно налаштована, і в кімнаті хороше освітлення.
5
Уникайте потрапляння яскравого світла в обличчя. Переконайтеся, що кожен з говорять сидить по центру фокуса камери відеоконференції. Протестуйте також можливість передачі файлів і документів за допомогою програми, якщо це технічно можливо.
6
Проведіть офіційну конференцію, запустивши всі необхідні програми і скликавши всіх учасників. Зробіть необхідні поправки обладнання після закінчення заходу.