Як налаштувати універсальний пульт управління. універсальний пульт з кнопкою code search.

Універсальні пульти дистанційного управління - відмінний винахід, яке дозволяє позбутися від безлічі пультів на журнальному столику. Вони можуть підходити до всієї електроніці, яка є в будинку. Щоб пристроєм можна було керувати роботою телевізора, кондиціонера, DVD-плеєра та іншого, необхідно його налаштувати.
Вам знадобиться
  • - універсальний пульт;
  • - інструкція.
Інструкція
1
Зніміть кришку відсіку для батарейок, дотримуючись полярності, вставте елементи живлення в пульт дистанційного керування. Зазвичай їх потрібно два, вони повинні належати до ААА типу. Підключіть до електромережі ту домашню техніку, на управління якою ви хочете налаштувати універсальний пульт.
2
Відкрийте інструкцію до універсального пульту, знайдіть в ній положення про те, до техніки яких виробників цей пристрій підходить. Для англійської версії це буде розділ Brand. У кожної фірми є свій код, відзначте ті комбінації, які вам необхідні. Визначтеся, як будете налаштовувати пульт дистанційного керування - за допомогою автоматичного пошуку кодів, або вручну.
3
Щоб налаштувати універсальний пульт вручну, включите той пристрій, на управління яким ви хочете його запрограмувати. Натисніть одночасно на кнопку SET і ту кнопку, яка відповідає потрібній техніці - TV, DVD, AUX і так далі. Після того, як на панелі кнопок пульта загориться світлодіодний індикатор, знайдіть відповідний бренду тризначний код, введіть цифри по порядку. Якщо настройка завершилася, алгоритм дій був дотриманий в точності, індикатор згасне.
4
Здійсніть автоматичне налаштування пульта дистанційного керування. Спочатку включіть пристрій - стереосистему, мікрохвильовку і так далі. У телевізора при цьому повинен працювати будь-який з каналів, в DVD-програвач та музичний центр необхідно вставити диск. Направте універсальний пульт на потрібну одиницю техніки, натиснувши кнопку SET, утримуйте її якийсь час. Одночасно натисніть на ту кнопку, під якою значиться пристрій. Як тільки загориться підсвічування клавіші POWER - налаштування пульта завершена.
Зверніть увагу
В ідеалі настройку універсального пульта повинен здійснювати сервісний майстер. Але якщо ви хоча б трохи володієте англійською мовою, запрограмувати пульт цілком можна буде і самостійно, прочитавши інструкцію і дотримуючись послідовність дій.