Як збільшити продуктивність Windows Vista.

Операційна система Windows Vista компанії Microsoft була випущена в 2006 році. Нова система виявилася не зовсім вдалою, і оптимізацією її роботи довелося зайнятися як програмістам компанії, так і самим користувачам. Минув деякий час, і сучасна Windows Vista стала набагато стабільніше. Однак і тепер існують способи, які дозволяють прискорити і оптимізувати Windows Vista засобами самої операційної системи.

Вам знадобиться

- комп'ютер зі встановленою OS Windows Vista.

Інструкція
1
Відключіть так звану "захист від дурня", тобто функцію контролю системи за діями користувача, яка отримала назву UAC або UAP. Для цього необхідно зробити наступне:

- натисніть комбінацію клавіш winkey + R; - у вікні службової програми RUN наберіть msconfig; - виберіть вкладку "Інструменти", далі в кінці списку натисніть на пункт " Відключення UAP ".

Після перезавантаження комп'ютера ресурси системи будуть звільнені, а користувач перестане отримувати постійні запити, що дублюють один одного.

2
Налаштуйте управління файлом підкачки. Так званий swap file відіграє велику роль у забезпеченні продуктивності системи. В деяких випадках фахівці рекомендують досвідченим користувачам видалити swap file цілком, а після перезавантаження створити новий, відрегулювавши попередньо його максимальний розмір. Потрібно відзначити, що подібна модернізація системи підходить тільки дійсно просунутим любителям комп'ютерної оптимізації.
3
Візьміть за правило користуватися резервним копіюванням даних за допомогою програмного забезпечення стороннього виробника замість використання для цих цілей служби відновлення системи Windows Vista. Відключення відновлення значно збільшує кількість вільних ресурсів і прискорює роботу операційки.
4
Вимкніть непотрібні або надлишкові служби, які "висять" в системі, забираючи при цьому оперативну пам'ять та інші ресурси. Такі підпрограми, як IP Helper, Security Center і Windows Update, в більшості випадків можуть бути безболісно відключені. Однак при неправильному дії може порушитися стабільна робота системи, що призведе до її падіння і втрати даних.
5
Відредагуйте одну з гілок реєстру в Windows Vista так, щоб програми, які з якоїсь причини перестали відповідати на запити системи і "зависли", закривалися автоматично, без очікування можливих дій користувача. Для цього необхідно знайти в реєстрі відгалуження Hkey_Current_Usercontrol PanelDesktop з ключем AutoEndTasks (тип String) і виставити значення 1. Це дозволить значно прискорити процес завершення додатків. Треба відзначити, що цей спосіб розрахований на досвідчених користувачів системи Windows Vista.
6
Прослідкуйте за програмами, які стартують одночасно із завантаженням системи. Можливо, в списку програм будуть виявлені кілька додатків, які самі "прописалися" в автозавантаження і тепер навантажують систему. Слід залишити в папці "Автозавантаження" тільки необхідні додатки. При цьому особливу увагу варто звернути на програми, для функціонування яких необхідний вихід в інтернет (наприклад, Skype, ICQ, iTunes та ін) Залишати їх у автозавантаженні не рекомендується.
Корисні поради

Існують спеціальний програми, які допомагають оптимізувати роботу системи Windows Vista.