Як позбутися від замерзання стекол.

У холодну пору року можна зіткнутися з проблемою замерзання стекол. Полій, що утворилася на вікні, заважає огляду і несе холод в приміщення. Тому постарайтеся якомога швидше очистити скло і прийняти профілактичні заходи.
Вам знадобиться
  • Кухонна сіль, електровентилятор, автомобільне засіб для розморожування стекол, рідина «Очисник-2», медичний спирт, гліцерин, скипидар, рідке мило.
Інструкція
1
Розмішайте 2 столові ложки кухонної солі в склянці прохолодної води. Змочіть щільну ганчірку в отриманому розчині і кілька разів протріть скло. Через деякий час лід почне відтавати. Протріть вікно сухою серветкою з мікрофібри. Крім того, не намагайтеся зішкребти лід гострими предметами, таким чином ви можете пошкодити скло.
2
Увімкніть електровентилятор і поставте його на відстані 1 м від вікна. На підвіконня постеліть старий рушник, щоб воно вбирало воду. Не забувайте час від часу виживати його. В кінці процедури протріть вікно чистою сухою ганчіркою.
3
Використовуйте спеціальні препарати, які здатні розморозити скло за короткий проміжок часу. Купити їх можна в автомобільному магазині, великому супермаркеті або на заправці. Кілька разів струсіть флакон із засобом і направте струмінь аерозолю на скло. Зачекайте кілька хвилин і протріть фланелевою ганчірочкою. Потім знову нанесіть засіб на вікно, щоб запобігти повторне замерзання.
4
Купуйте рідину «Очисник-2» в автомагазині. Даний засіб дозволяє мити вікна при дуже низьких температурах - до -27оС. Змочіть ганчірку в рідині і ретельно обробіть заледеневшее вікно. Через 10-15 хвилин насухо протріть підвіконня і видаліть розводи на склі. Також можете використовувати засіб «Обзор». Воно ефективно очищає вікна від забруднень навіть у холодну пору року.
5
Приготуйте суміш з 10 столових ложок медичного спирту і 2 столових ложок гліцерину. Потім змочіть поролонову губку в отриманому розчині і ретельно змастіть внутрішню сторону вікна. Дочекайтеся повного висихання і відполіруйте скло чистою м'якою ганчіркою. Таким чином можна вберегти вікно від утворення полою.
6
Розмішайте 1 столову ложку скипидару, 3 столові ложки гліцерину і 5 столових ложок прозорого рідкого мила. Нанесіть суміш на скло з внутрішньої і зовнішньої сторони. Залиште на деякий час. Коли склад висохне, візьміть серветку з мікрофібри або фланелеву ганчірочку і ретельно відполіруйте поверхню.