Як вибрати палиці для ковзанярського ходу.

Коньковий хід - спосіб катання на лижах рухами ковзанярі. Звичайно, успіх у такому виді спорту залежить від довгих і наполегливих тренувань, фізичної підготовки і правильно підібраною екіпіровки. При цьому палиці у спорядженні для ковзанярського ходу визначають комфорт і швидкість катання.
Інструкція
1
Вибір палиць для ковзанярського ходу індивідуальний. Довжина і ступінь тяжкості залежить від віку, росту і фізичної підготовки людини.
2
Щоб розрахувати довжину для дорослої людини, відніміть від його зростання 15-20 см. Отриманий результат і буде оптимальною висотою палиць. Так, при зрості 180 см їх розмір повинен складати 160-165 см. При високій фізичній підготовці рук довжину можна збільшити. Але максимальна висота палиць не повинна перевищувати рівень мочки вуха, а мінімальна - не нижче рівня вашого плеча.
3
Існує і стандартна система розрахунку довжини палиць для найменших лижників. Наприклад, якщо в три роки ріст дитини становить близько 1 м, то висота палиць для ковзанярського ходу повинна бути 80 см. А при зростанні в 140 см у віці десяти років - 110 см.
4
При виборі палиць зверніть увагу і на їх вагу. Чим вони легше, тим зручніше буде кататися. Найлегші, але і більш дорогі палиці, робляться з вуглеволокна. Менш дорогі, але також досить легкі і жорсткі, виготовляються з скловолокна. Ось вони-то і являють собою ідеальний варіант співвідношення ціна-якість.
5
Перевірте, наскільки вам зручно тримати їх в руках, зробивши кілька рухів. При цьому більше покладайтеся на свої внутрішні відчуття і ступінь комфорту, ніж на стандартні рекомендації.
6
Сьогодні на ринку існує велика кількість фірм, що займаються виробництвом лижного спорядження. Перед покупкою почитайте в інтернеті відгуки про них і про якість їхніх товарів. Це допоможе вам вибрати найбільш якісні, зручні і довговічні палиці для ковзанярського ходу.
7
Найкраще купувати лижні палиці в спортивних магазинах, а не в гіпермаркетах. У спеціалізованих магазинах менше шансів придбати неякісний товар, а продавці проконсультують і допоможуть з вибором. До того ж на товар видадуть гарантію.