Як налаштувати ГБО на ВАЗ. відрегулювати газове обладнання на ваз.

Сучасне газобалонне обладнання дозволяє використовувати газ як паливо для автомобіля. При цьому штатна бензинова система харчування як і раніше залишається затребуваною і працює паралельно з газовою. Для правильної роботи ГБО потрібно його точне налаштування.
Інструкція
1
Приступаючи до налаштування ГБО, перевірте деякі вузли двигуна. Компресія в циліндрах повинна складати 6,5 кгс/см2. Перевірте всі свічки і дроти і переконайтеся в абсолютної герметичності тракту.
2
Переключите газовий редуктор в режим «Бензин» і заведіть автомобіль. Прогрів двигун до робочої температури, виставите холостий хід на 800 оборотів в хвилину. Потім перемкніть редуктор в нейтральне положення.
3
Врахуйте, що порядок регулювання ГБО безпосередньо залежить від типу дозатора. При двосекційною системі викрутити першу секцію на «максимум», а другу на «мінімум». Односекційний дозатор викрутити на «максимум». Закрутіть гвинт холостого ходу до упору і зробіть п'ять обертів тому.
4
Переключите кнопку в положення «Газ», заведіть автомашину і за допомогою підсосу виставте обороти на 1500 - 1700 в хвилину. Після цього повністю «утопите» ручку регулювання, щоб двигун при вимкненому підсосі працював впевнено.
5
Тепер налаштуйте чутливість газового редуктора. Для цього акуратно викрутити болт чутливості, і коли це перестане впливати на обороти холостого ходу, загорніть його назад, виконавши два обороту. Різко натисніть на акселератор газу, щоб перевірити регулювання ГБО. Приемистость двигуна повинна виявитися потужною.
6
Відрегулюйте гвинт дозатора для визначення порога, при якому відбувається зміна оборотів. Після цього виверніть гвинт на підлогу обороту. У двосекційного дозатора подібним чином регулюється перша камера. При регулюванні другої камери положення гвинта зводиться на чверть обороту.
7
Запросіть помічника, який повинен надавливанием на педаль газу встановити обороти двигуна на 3200 - 3700 в хвилину. В цей час закрутіть на чверть обороту гвинт регулювання. Повторюйте процедуру до тих пір, поки не з'являться провали оборотів. Коли це відбудеться, знову викрутити гвинт на підлогу обороту.