Як носити берет: поради модниці.

Бере - універсальний головний убір, який підходить будь-якій жінці, незалежно від віку, форми обличчя і зачіски. Однак якщо надіти його неправильно, можна зруйнувати навіть самий гармонійний ансамбль.
Інструкція
1
Стилісти рекомендують носити бере наступним чином: передню його частину насуньте на лоб, а задню - нахиліть до потилиці. Вуха при цьому потрібно частково або повністю закрити. Не носіть цей головний убір на потилиці або на маківці голови.
2
Чим об'ємніше бере, тим далі від лінії росту волосся на лобі він повинен бути розташований. Чи не натягуйте його на очі.
3
Берети відмінно виглядають з короткими стрижками. Якщо у вас довге волосся, не варто ховати їх. У цьому випадку надягати бере краще на розпущене волосся, укладене на прямий проділ. З такою зачіскою добре виглядає і варіант на бік. Якщо волосся до плечей або ще коротше, носіть бере на потилиці, випустивши чубок і передні пасма.
4
Сама форма цього головного убору визначає якусь свободу, тому не потрібно надмірно натягувати його. Він не повинен щільно сидіти на голові.
5
Підбирайте бере в тон верхнього одягу, взуття або аксесуарів. Якщо одяг темна, яскравий головний убір пожвавить ансамбль. До наряду соковитих кольорів рекомендується підбирати бере приглушених тонів. Бажано також враховувати колір очей і волосся.
6
З чим носити бере? Пам'ятайте, що це романтичний головний убір. Він не виглядає зі спортивним одягом, кросівками, джинсами, брюками і куртками з великими накладними кишенями. Ідеальним варіантом буде його поєднання зі спідницею, платтям, пальто, плащем і взуттям на підборах.
7
Що стосується об'ємних в'язаних беретів, носіть такі моделі, злегка зсунувши на потилицю. Натягувати на лоб їх не рекомендується.
8
Вовняні або трикотажні берети можна надягати не тільки з пальто, але і з жакетом, довгим кардіганом, джемпером або сукнею-светром.
9
Цей стильний предмет одягу вже давно не вважається виключно демісезонні аксесуаром. Можна вдягати берети і як стильне доповнення до вечірніх нарядів. З вишуканими коктейльними і літніми сукнями чудово поєднуються моделі, пошиті з легких тканин, прикрашені квітами, мереживом, вишивкою, паєтками та блискітками.
Бере - це один з найромантичніших і вишуканих головних уборів, який підходить більшості жінок будь-якого віку і типажу.

Сьогодні існують самі різні види беретів, які можна одягти як з пальто, так і з вечірньою сукнею. Але в такому випадку вам вже знадобиться ошатний бере (тут непогано підійде прикрашений вишивкою бере або варіант з тонкої пряжі). Краще підбирати тон берета до верхнього одягу, аксесуарів чи взуття. Носити бере, наприклад, з шкіряною курткою, чоботами на плоскій підошві або джинсами вкрай не рекомендується. Ідеальний варіант - це поєднання зі спідницею, пальто і каблукамі.Кстаті, берети добре підходять до коротких стрижок. А якщо у вас довге волосся, не варто їх ховати під берет, набагато краще, якщо вони будуть видні майже повністю або зовні виявиться хоча б якась частина, наприклад, чубчик. Багато дизайнерів радять одягати бере на укладені на прямий проділ розпущене волоси.Кроме того, пам'ятайте, що, чим об'ємніший ваш бере, тим далі від лінії росту волосся на лобі він повинен знаходитися. Чи не натягуйте бере на очі! Не рекомендується носити бере і дуже високо на маківці, а й далеко на потилицю його зрушувати не варто. Не потрібно надягати бере на одну сторону.Берет рекомендується носити таким чином - задню берета нахилити до потилиці, передню - насунути на чоло, а ось вуха повинні бути закриті повністю або хоча б частічно.А взагалі-то, бере можна надягати як завгодно: і на потилицю, і набік, і навіть натягнувши на вуха, ви можете прибрати під бере все волосся або зовсім їх не ховати іх.Кстаті, зараз берети вже давно не є аксесуаром тільки осінньо-зимовим. Прекрасно поєднуються, наприклад, з літніми, вечірні та коктейльні сукні і топами берети, зшиті з легких тканей.А трикотажні або вовняні берети можна надягати не тільки до пальто, але також і до сукні-светри, джемпери, довгим кардиганам або жакетам.Однако враховуйте, що береться не поєднуються із спортивним одягом. Але не плутайте спортивний стиль зі стилем casual. У цьому випадку берети будуть дуже доречні, тільки тут намагайтеся підбирати берети об'ємні і без прикрас. Найкращий варіант - це бере з трикотажу (або в'язаний), адже він популярний вже багато сезонів поспіль.