Як підключити телевізор до відеокарти через HDMI. Як підключити hdmi до телевізора.

Сучасні плазмові і рідкокристалічні телевізори підтримують роботу із зображенням в форматах HD і Full HD. На жаль, не завжди є можливість придбати Blue-Ray програвач для перегляду відео в відповідній якості. Цю проблему можна вирішити шляхом підключення стаціонарного комп'ютера або ноутбука до телевізора.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - перехідник DVI-HDMI.
Інструкція
1
Для передачі цифрового зображення сучасні відеокарти наділені портами DVI і hdmi-vyhod "> HDMI. В телевізорах найчастіше можна зустріти порт HDMI. Це обумовлено тим, що це порівняно новий роз'єм, через який може передаватися звуковий сигнал. Якщо в відеокарті вашого ПК присутній тільки порт DVI, придбайте перехідник з DVI-Out на HDMI-In.
2
Вимкніть комп'ютер (ноутбук). Підключіть до потрібного порту перехідник і кабель HDMI-HDMI. Другий кінець кабелю з'єднайте з однойменною каналом в телевізорі. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завантаження операційної системи.
3
Тепер включите телевізор і відкрийте меню налаштувань цього пристрою. Знайдіть пункт «Джерело сигналу» і виберіть той HDMI-порт, до якого ви підключили кабель. Найімовірніше, після застосування параметрів на дисплеї телевізора відобразиться робочий стіл комп'ютера без панелі задач і ярликів.
4
Якщо цього не сталося, то приступите до налаштування синхронної роботи двох дисплеїв. Відкрийте панель управління і перейдіть до пункту «Оформлення та персоналізація». Відкрийте меню «Підключення до зовнішнього дисплею».
5
Після відкриття вікна з заголовком «Налаштування екрану» натисніть кнопку «Знайти». Дочекайтеся появи графічного зображення телевізора. Виділіть його і активуйте пункт «Розширити на цей екран».
6
Розширення робочого столу - ідеальний параметр синхронної роботи телевізора і монітора. Його використання дозволяє одночасно запускати відеоплеєр на дисплеї зовнішнього пристрою, не займаючи робочу область монітора.
7
Якщо ж ви хочете отримати ідентичне зображення на телевізорі і моніторі, то виділіть графічне зображення телевізора і активуйте функцію «Дублювати на цей екран».