Як подивитися номер свого телефону в Nokia. Як дізнатися свій номер телефону nokia.

Ті, хто користується одним номером телефону протягом декількох років, знають його напам'ять. Але ось виникла ситуація, коли звичний набір цифр змінився. Якщо ви його ще не запам'ятали, то Nokia надає своїм користувачам легкий спосіб уточнити новий номер.
Вам знадобиться
  • - телефон Nokia
  • - вставлена в нього сім-карта, номер якої хочете дізнатися
  • - документація від стільникового оператора
  • - друг, у якого є ваш номер телефону
Інструкція
1
Зніміть телефон з блокування або увімкніть його. Натисканням на центральну кнопку активуйте меню. У ньому знайдіть папку «Контакти» (розташована на самій верхній сходинці).
2
Виділіть папку, навівши на неї курсор. Натисканням центральної кнопки підтвердіть свій вибір. У меню, перегортайте функції телефону до самого кінця. Остання у списку - «Додатково». Встановіть курсор на неї, натисніть «Вибрати».
3
Коли папка «Додатково» відкриється, перегорніть функції. «Мої номери» повинна значитися четвертої, після вкладки «Налаштування». Відкрийте «Мої номери».
4
У вікні побачите кілька рядків. Найпершою значиться «Я». Виберіть дану строчку, відкрийте її за допомогою центральної кнопки. Висвітився на екрані, належить вам.
5
У телефонах з сенсорним управлінням структура з'ясування свого номера телефону точно така ж. Тільки замість центральної кнопки ви підтверджуєте свій вибір дотиком пальця або стилуса.
6
Пам'ятайте, що номер вашого телефону завжди зазначений на коробці від постачальника послуг стільникового зв'язку або на спеціальній картці. Hе викидайте картонку, а картку можете носити з собою, наприклад, поклавши в портмоне.
Зверніть увагу
Подивитися свій номер через «Імена», розташовані на робочому столі телефону не вдасться. Через них ви можете отримати тільки список абонентів, а вийти на функції папки «Контакти» можливості немає. Всі вищевказані дії для перегляду свого номера в телефоні Nokia можна зробити тільки через «Меню».
Корисна порада
Якщо поруч з вами є хтось із знайомих, попросіть його продиктувати номер вашого телефону. Також можете забити цифри в «Черновик» для смс або «Нотатки». Це зручно і, найчастіше, ви можете подивитися номер набагато швидше, ніж через вкладку «Контакти».