Як витягнути кузов автомобіля. Як витягують кузов відео.

Витягування кузова - досить трудомісткий процес. Однак існує метод проведення даної операції з використанням монеток. Він не припускає просвердлювання отворів в металі. Цей спосіб особливо добре застосовувати в місцях, де метал досить тонкий.
Вам знадобиться
  • - кузов;
  • - монетки;
  • - пропанова пальник;
  • - електроди;
  • - щітка;
  • - шліфувальний верстат;
  • - кліщі;
  • - брусок;
  • - напилок.
Інструкція
1
Поріжте електрод для зварювання діаметром три мм на рівні частини, довжина яких ідентична глибині вм'ятини. Після цього припаяйте їх до монетку і дозвольте їм охолонути. Щоб контакт був міцніший, зробіть зачистку протилежного боку монети до гладкого стану. Це допоможе збільшити площу контактної поверхні в очку монетки. Для всієї роботи вам вистачить 5-6 тонких електродів.
2
Видаліть весь бруд, фарбу, іржу або мастило з місця вм'ятини, використовуючи шліфувальну машинку. Залудити повністю дану ділянку за допомогою щітки зі сталевим дротом і пропанового пальника. Виконайте ту ж операцію і з кожною монетою. Ця процедура лудіння бака передує процес припайки електродів до вм'ятині.
3
Нанесіть припій на пошкоджену область за допомогою невеликої зварювального пальника. Очищення проводиться також щіткою зі сталевим дротом. Як тільки ви зможете залудити монети і метал, притисніть до поверхні панелі монету.
4
Припаяйте стрижні до найбільш глибоким областям вм'ятини. По закінченні пайки приберіть в сторону пальник і дайте час для застигання припою. Як тільки всі монети будуть припаяні по периметру вм'ятини, витягніть її, використовуючи кліщі.
5
Візьміть кожен електрод по черзі і витягайте його. Якщо не виходить, тоді покладіть брус дерева вздовж площі вм'ятини. Потім загніть електрод вище рівня кліщів і користуйтеся ними в якості важеля, а бруском - як опорою. Це допоможе збільшити зусилля тяги. Як тільки ви витягніть вм'ятину до потрібної форми, підігрійте монетки і приберіть їх з металу. Обробіть всю область за допомогою шліфувальної машинки і напилка.
Зверніть увагу
Щоб навчитися даній методиці, потрібно буде витягнути не одну вм'ятину. У процесі практики ви побачите, що можна застосувати й інші прийоми. Працюйте завжди повільно і дотримуйтесь правил техніки безпеки. Ви зможете швидко виконувати витягування за цією технологією тільки з плином часу.