Як почати бізнес без коштів.

Для будь-якого підприємницького починання потрібні грошові вкладення, і цей факт складно заперечити. Але що робити, коли немає абсолютно ніяких засобів для старту? Існує кілька варіантів розв'язання проблеми.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - бізнес-план;
  • - документи;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Визначте сферу, в якій ви хотіли б працювати. Якщо у вас немає великого підприємницького досвіду, тоді вам краще почати з малого бізнесу, наприклад, ремонт взуття, годинників. Якщо вас не приваблює бізнес в реалі, тоді розгляньте варіант створення комерційних сайтів, сервісів чи продуктів в інтернеті. Звичайно, крім капіталу вам знадобиться витратити час на навчання ведення будь-якого бізнесу.
2
Знайдіть приватних інвесторів для реалізації своєї задумки. Як тільки ви розробили ідею, почніть пропонувати її на спеціальному форумі, де збираються зацікавлені в розвиток бізнесу люди. Вам потрібно не тільки знати, що ви хочете зробити, але і як цього домогтися. Складіть список вигод для приватного інвестора і покажіть йому потенційний прибуток в цифрах. Люди такого складу розуму хочуть побачити саме дохід, яку вони отримають, вклавши в ваш проект.
3
Розгляньте варіант отримання грантів для розвитку бізнесу від уряду РФ. Цей спосіб трохи складніше, оскільки вам потрібно буде дуже детально прописати свій бізнес-план. Пам'ятайте, що подібні гранти даються далеко не кожному підприємцю. Ваша ідея повинна бути унікальною і реалізованої на практиці.
4
Візьміть експрес-позики, які надають приватні організації або особи. Знову ж, вам потрібно представити документально, заради якої ви збираєтеся брати гроші. Ви повинні будете заповнити розписку про надання коштів. У ній буде зазначено термін, до якого ви повинні повернути борг.
5
Почніть рекламувати чужі інформаційні продукти в інтернеті. Якщо ви так і не змогли знайти капітал для реалізації своєї справи, почніть бізнес в мережі. Він не вимагає на першому етапі ніяких вкладень. Зайдіть на сайт «Каталог партнерських програм» і зареєструйтеся в одній з них. Беріть тему, яка прямо або побічно пов'язане з грошима/бізнесом.
6
Розміщуйте свої партнерські посилання на всіх інтернет ресурсах, які зможете знайти: сайти, блоги, форуми, соціальні мережі і тематичні розсилки. Потенційні клієнти будуть проходити за вашими посиланнями, купувати товар, а ви будете отримувати комісійні за свою роботу. Згодом, як тільки ви заробите кошти, ви зможете їх пустити на розвиток свого інтернет-проекту або інший бізнес-ідеї.