Як знайти прибутковий бізнес.

Існують люди з активною життєвою позицією, які прагнуть створити джерело доходу від підприємницької діяльності. Деякі з них не хочуть проектувати щось унікальне, а просто бажають знайти вже готову перспективну бізнес-ідею .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - друковані видання про бізнесі;
  • - наставник.
Інструкція
1
Вирішіть для себе, в якій області підприємництва ви хочете досягти успіху. Існують сегменти малого, середнього та великого бізнесу. Якщо ви ще новачок і ніколи не займалися нічим подібним, тоді розгляньте варіант створення доходу в мережевий організації або в компанії прямих продажів. Також для вас підійде розвиток інформаційного бізнесу, тобто продаж знань в упаковці через інтернет. Всі ці три галузі бізнесу дуже прибуткові, якщо їх розвивати кожен день і навчатися технологіям.
2
Подумайте про покупку вже готового бізнесу, наприклад, кафе, ресторан, кегельбан. Цей варіант буде прийнятний, якщо у вас є вже певний досвід і хороший стартовий капітал. У цьому випадку ще важливо наявність партнерів та однодумців. Вивчіть бухгалтерські звіти привабливого для вас підприємства. Якщо ви побачите, що бізнес знаходить в профіцит вже довгий час, тоді він насправді прибутковий.
3
Спілкуйтеся з тими, хто вже домігся хороших результатів у своїй справі. Відвідуйте зборів підприємців, на яких вони обговорюють актуальні ідеї розвитку бізнесу, як в реалі, так і в інтернеті. В процесі особистого спілкування, у вас вже почне складатися уявлення про те, який проект прибутковий на даний момент, а який - ні. Не соромтеся задавати питання своїм співрозмовникам.
4
Читайте друковані видання по темі бізнесу, які видаються в вашому місті. Наприклад, дуже популярна газета «Комерсант». У ній можна знайти опис перспективних бізнес-проектів. Можливо, деякі з них підійдуть під ваші цілі і поточне матеріальне становище.
5
Знайдіть професійного наставника, який допоможе реалізувати ваші цілі в бізнесі. Все таки, будь-яке підприємницьке справа пов'язана саме з людьми, а не ідеями. Чим би ви не займалися, вам потрібен досвідчений провідник, який зможе провести вас від початкового положення до кінцевого.
Зверніть увагу
Якщо ви вирішили зайнятися мережевим маркетингом, тоді вибирайте ту компанію, яка тільки починає заходити на ринок. Також вона повинна мати хорошу репутацію. Не потрібно зв'язуватися з сумнівними проектами, які обіцяють швидкий великий дохід. У будь-якому бізнесі потрібно працювати щодня по багато годин, щоб був реальний результат.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що краще вибирати бізнес в тій області, в якій ви розбираєтеся. Ви повинні володіти певними навичками та досвідом у цій сфері. Також важливо, щоб дана діяльність вам щиро подобалася, і ви були заражені самим процесом підприємництва.