Як відключити кнопку fn на ноутбуці. Як прибрати fn кнопку на ноутбуці.

Затиснувши кнопку Fn, а потім будь-яку мультимедійну клавішу з додатковим символом, ви зможете відрегулювати гучність звуку, підсвічування екрану, включити режим економії батареї. Однак іноді дана клавіша заважає, особливо якщо в процесі перевстановлення Windows щось пішло не так, або ви просто хочете мати доступ до потрібної функції без додаткових натискань.
Вам знадобиться
  • - Toshiba HDD Protector
Інструкція
1
Затиснення клавіші Fn призводить до виконання функціональних ролей кнопок F1-F12. Якщо дана можливість вам заважає при наборі тексту і роботі за комп'ютером, ви можете відключити її, затиснувши одночасно Fn і Num Lock.
2
Якщо після натискання даної комбінації кнопка раніше виконує свої функції, прочитайте керівництво по використанню ноутбука або клавіатури, знайдіть відповідний розділ, де розповідається про можливості клавіші. Спробуйте пошукати вирішення проблеми в інтернеті на форумах, присвячених вашому пристрою.
3
Вимкнути Fn на ноутбуках Toshiba допомагає спеціальна утиліта HDD Protector. Завантажте програму з офіційного сайту виробника і зробіть установку, слідуючи інструкціям інсталятора.
4
Запустіть програму і перейдіть у вкладку «Оптимізація», де будуть перераховані утиліти для роботи з пристроями, підключеними до лептоп. Натисніть пункт "Спеціальні можливості". У вікні, зніміть галочку з параметра «Використовувати клавішу Fn» і збережіть всі зміни, натиснувши Ok.
5
За відключення даного параметра також відповідає Відповідна опція в BIOS. Щоб перейти в утиліту настройки, при включенні ноутбука затисніть кнопку F10. Якщо після її натискання нічого не відбувається, спробуйте натиснути іншу клавішу - часто її назва пишеться в нижній частині екрану завантаження або в інструкції до пристрою.
6
Серед всіх налаштувань знайдіть пункт Active Key Mode і встановіть його значення Disable. Саме дана функція і відповідає за роботу мультимедійних клавіш. Збережіть внесені зміни і дочекайтеся завантаження операційної системи. Клавіша Fn буде деактивовано.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p3QlfFOXQqw
Корисна порада
Відключивши функціональну клавішу, можна робити керування параметрами ноутбука за допомогою функцій самої системи або відповідних утиліт від виробника пристрою. Дані програми поставляються на диску разом з пристроєм, їх завжди можна завантажити з сайту компанії-виробника лаптопа.
Остання версія операційної системи Windows 7, хоч і є якісним продуктом корпорації Microsoft, але все ж має деякі недоліки. Одним з них можна назвати неправильну роботу функціональних клавіш. Тому, в разі непотрібності, краще ці клавіші відключити.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з операційною системою Windows 7;
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт виробника за посиланням: http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support. Це той самий розділ сайту, який спрямований на вирішення різних проблем. Уважно прочитайте зазначену інформацію і виконуйте рекомендовані дії. Скачайте додаток. Після завантаження необхідних компонентів перезавантажте комп'ютер і встановіть програму. Воно виправить існуючі помилки, а також у режимі реального часу покаже інформацію про всі файли. Потім в меню «Продуктивність і обслуговування» виберіть перегляд «інформації про клавіатуру» і відключіть функціональні клавіші .
2
Якщо перший варіант вас не влаштовує, тоді скористайтеся спеціальними програмами. Наприклад, скачайте утиліту «Function Flip» і усуньте проблеми з її допомогою. Це програма безкоштовна і зайвих запитань у вас не викличе. Після закінчення завантаження запустіть додаток, який, по суті, є доповненням до системних налаштувань і, вибравши в меню список невикористовуваних вами клавіш, натисніть «відключити». Також програма дає можливість перекваліфікувати функціональні кнопки зразок кнопок F, але тут керуйтеся тим, як вам зручніше.
3
Просто замініть клавіатуру. Це найпростіший і надійний спосіб. Купіть стандартну недорогу клавіатуру, в якій відсутні функціональні клавіші . В такому випадку ніяких додаткових дій виробляти буде не треба. Просто підключіть її до системного блоку через ps2/usb вихід і функціональні клавіші точно не будуть вам заважати, т.к. вони будуть відсутні.
Зверніть увагу
Врахуйте, що при використанні програми «Function Flip» ви не зможете навіть клавішею «Mute» регулювати звук.
Корисна порада
Вам необхідно знати англійську мову при відвідуванні сайту Microsoft. Існує ризик неправильного розуміння тексту перед завантаженням програми і під час її використання.