Як відремонтувати Hp картридж. мило відновлення картридж струменевий.

З часом перезаправні картриджі HP починають засихати, що завжди служить причиною втрати працездатності і неможливості друкувати. Для відновлення робочого стану необхідно зробити промивання та прочищення, а потім заново призвести заправку. Відмочування проводиться трьома способами.
Вам знадобиться
  • - засіб для миття скла;
  • - заправна станція
Інструкція
1
Якщо у вас відсутні спеціальні пристосування, що дозволяють виробляти промивку, можна скористатися рідиною для миття скла. Налийте в банку з водою миючий засіб. Вийміть картридж HP з принтера і опустіть його в розчин, після чого закрийте банку і залиште її на ніч.
2
Вийміть картридж з ємності і промокніть друкувальну частина про серветку протягом 3 секунд. Якщо ніякого відбитку не залишилося або він нечіткий і ледь помітний, необхідно повторити процедуру.
3
Гаряче випарювання проводиться в тому випадку, якщо хімічний спосіб не увінчався успіхом або картридж довгий час не використовувався. Налийте воду в чайник і доведіть її до кипіння. Візьміть картридж і потримайте його над носиком друкуючої поверхнею близько 5 секунд. Промокніть його про серветку. Якщо відбиток ледве помітний, повторіть процедуру. Не тримайте пристрій над паром більше 5 секунд, інакше воно може розклеїтися. Також не варто повторювати випарювання понад 10 разів.
4
Найефективнішим способом відновлення можна вважати промивку за допомогою заправного набору Ink Tec. Заправте картридж засобом для миття скла в пропорції 1: 1 з дистильованою водою. Підключіть заправний пристрій і з його допомогою почніть висмоктувати залишки чорнила. Проводите процедуру доти, поки що випливає рідина не стане щодо прозорої.
5
Висушіть картридж і зробіть заправку чорнилом, після чого встановіть його в принтер.
6
Запустіть утиліту «Очищення картриджа». В кожному пристрої дана функція реалізована по-різному, знайти її можна в «Пуск» - «Панель управління» - «Обладнання» - «Пристрої та принтери». Повторіть запуск програми кілька разів. Відновлення можна вважати завершеним.
Корисна порада
Для збільшення працездатності картриджа фірми HP виробляєте заправку тільки якісними чорнилом від відомих виробників.
Картридж сучасного принтера є досить надійним пристроєм, при правильній експлуатації здатним справно працювати не один рік. Проте, часом навіть новий картридж може вийти з ладу, ставлячи власника перед вибором - нести картридж в ремонтну майстерню або спробувати полагодити його самому.
Інструкція
1
В переважній більшості випадків працездатність картриджа можна відновити власними силами. Для початку розглянемо характерну проблему картриджів струменевих принтерів - засихання фарби в друкуючихголовках. Щоб розчинити її, налийте в блюдечко горілки або спирту і опустіть в них картриджі друкуючих головок вниз і залиште на пару годин.
2
Тепер візьміть порожній шприц, відтягніть поршень. Вставте шприц в отвір для заливки фарби і різким рухом поршня очищення голівки. Заправте картриджі, встановіть їх в принтер, виберіть в налаштуваннях режим очищення. Проведіть її разів п'ять, спробуйте роздрукувати сторінку. У разі неполадок скиньте настройки принтера та спробуйте знову, при необхідності повторіть очищення.
3
Ремонт картриджів для лазерних принтерів трохи складніше. Перш за все, необхідно з'ясувати вид поломки. Якщо картридж працює, в ньому досить тонера, але при друку з'являються плями або смуги, проблема, швидше за все, в світлочутливому барабані або ракелі - пластині з м'якої пластмаси, знімаючої з фотобарабана надлишки тонера. Фотобарабан і ракель рекомендується міняти разом. В принтерах Samsung ракелі немає, проте в ньому зазвичай доводиться міняти дозуюче лезо. Такі деталі, як магнітний вал і вал первинного заряду виходять з ладу досить рідко.
4
При розбиранні картриджа дійте дуже акуратно. Запам'ятовуйте, а ще краще замальовувати місце розташування і взаємне розташування деталей - це дуже допоможе при складанні. Врахуйте, що фотобарабан боїться яскравого світла, тому не виймайте новий світлочутливий барабан із захисної упаковки завчасно. Ставте його в картридж швидко і при тьмяному освітленні. Звертайтеся з ним дуже дбайливо, щоб не подряпати.
5
Фотобарабан утримується з торців штифтами, їх треба буде витягти. Ракель зазвичай кріпиться гвинтами. Магнітний вал і вал первинного заряду знімаються простіше, їх досить акуратно підчепити за кінчик тонкої викруткою або шилом. Все працездатні деталі обережно протріть м'якою фланеллю і встановіть на місце. Уникайте торкань поверхонь фотобарабана і валів пальцями.
6
Невикористаний тонер можна зберегти, щоб пізніше знову засипати його в картридж. Обов'язково очистіть відсік для сміття. Весь знаходиться в ньому тонер слід викинути. Акуратно зберіть картридж, потім обережно покрутіть фотобарабан за шестірню - він повинен обертатися не надто легко, але вільно. Найкраще оціните його обертання перед розбиранням картриджа - тоді буде ясно, чи не помилилися ви в процесі складання.
7
Встановіть картридж в принтер і спробуйте роздрукувати пробний текст. Перші дві-три сторінки можуть йти з помарками, потім якість друку стає нормальним. Незважаючи на те, що картриджі різних моделей відрізняються один від одного, в цілому вони дуже схожі і до них застосовні одні й ті ж принципи відновлення.