Як оплатити замовлення.

Якщо ви часто здійснюєте покупки в інтернет-магазинах, вам потрібно вибрати для себе найзручнішу платіжну систему. Це може бути, наприклад, оплата готівкою кур'єру, через банк, банківську карту або за допомогою електронних гаманців WebMoney або Яндекс.Деньги.
Вам знадобиться
  • Номер гаманця Яндекс.Денег продавця і власний електронний гаманець
Інструкція
1
Платіжна система Яндекс.Деньги цілком надійна і популярна система, за допомогою якої можна здійснювати безпечні платежі в інтернеті. Зайдіть в свій гаманець Яндекс.Деньги.
2
Перевірте скільки в ньому грошей. Якщо у вашому гаманці грошей недостатньо - поповните його через найближчий банкомат або за допомогою карти Яндекс.Деньги.
3
Якщо у вашому гаманці є сума, якої достатньо для оплати замовлення , вкажіть номер гаманця інтернет-магазину в якому ви робите замовлення, вкажіть суму замовлення і натисніть « Оплатити ».
4
Перевірте всі платіжні дані, введіть свій платіжний пароль і натисніть кнопку «Платити».
5
Дочекайтеся повідомлення про те, що платіж пройшов успішно. Через хвилину ваша оплата впаде в гаманець продавця. Оплата замовлення завершена.
6
Найпростіший і доступний спосіб оплати замовлення - готівкою кур'єру. Якщо у вашому місті є можливість доставки замовлення кур'єром, виберіть її. У вас буде можливість оглянути доставлений замовлення і вручити гроші в руки кур'єру. Він, в свою чергу, віддасть вам товарний чек на ваше замовлення.
7
Ще один зручний спосіб оплати замовлення - за допомогою банківської карти VISA або MasterCard через інтернет. Для цього вам спочатку потрібно впевнитися, що ваша карта призначена для здійснення оплат в інтернеті. Потім на сайті продавця зайдіть у розділ «Мої замовлення» і натисніть кнопку «Сплатити».
Зверніть увагу
Оплату замовлення можна зробити за допомогою коду протекції - система сама запропонує вам це зробити. Код повідомте тільки продавцеві - це ваша страховка від випадкової втрати коштів.
Корисна порада
Робіть покупки тільки в надійних, перевірених інтернет - магазинах.