Як організувати дитячі ранки.

Відповідальніше дитячого ранку за рівнем організації може бути, хіба що, весілля. В кожну хвилину все може піти не за сценарієм - хтось закапризує і розплачеться, хтось засоромився виступити перед великою аудиторією. Головне, постаратися передбачити якомога більше нюансів.
Інструкція
1
По-перше, дитячий ранок не повинен бути затягнутий. Розраховуйте сценарний план на час від 40 хвилин до години. Дошкільнята вкрай непосидючі, їм цілком може бути досить цього часу. Такий сценарій цілком вмістить у себе пару загальних пісень, кілька віршиків і сценку. Сценарій обговоріть не тільки з батьками на зборах - обов'язково підключіть до організації музичного педагога і хореографа дитячого саду.
2
Потім роздайте батькам завдання. Хтось займається збором коштів, хтось закупівлею всього необхідного: цукерок, невеликих подаруночків і сувенірів для маленьких учасників дитячого ранку. Нехай той з батьків, хто наділений художнім талантом, займається прикрасою залу відповідно до тематики свята.
3
Дайте завдання кожному з батьків спекти або на крайній випадок купити що-небудь до чаю і організуйте чаювання для малюків після ранку. Вже там, в спокійній обстановці, коли діти розсядуться за столи, можна роздати подарунки.
4
Сценарій повинен бути складений таким чином, щоб кожна дитина мала хоча б трохи тексту, інакше йому буде образливо, і він відчує себе відірваним від колективу. Текст роздайте батькам, хай вони вивчать його вдома з дітьми. Крім того, рідкісний дитячий ранок обходиться без костюмів. Їх також необхідно узгодити на батьківських зборах, щоб уникнути появи десяти сніжинок і п'ятнадцяти зайчиків на святі, якщо тільки подібне не задумано у вашому сценарії.
5
Постарайтеся виділити час напередодні свята і прорепетирувати концерт. Можливо. ви приймете рішення щось додати або, навпаки, прибрати з вашого торжества.
Ранки в дитячому саду - це важлива частина педагогічного процесу, одна зі стадій виховання дітей. Вони поєднують у собі різні види мистецтва та художньої діяльності. З їх допомогою вихователі знайомлять малюків з важливими датами в календарі, пояснюють, що вони означають і для чого існують. До ранків хлопці посилено готуються, розучують вірші, пісні, танці, ставлять невеликі спектаклі.
Інструкція
1
Для початку придумайте тему ранку. Можливо, ви присвятіть її якого-небудь наближається свята або події. Подумайте про те, що вам знадобиться для організації дитячого свята. Підготуйте сценарій, підберіть для малечі різні конкурси та завдання. Не забувайте про музичний супровід. Включіть свою фантазію і сміливо приступайте до справи.
2
Пам'ятайте, що великий інтерес у дітей викликають ігри-інсценівки. Вони дають можливість дитині передати характерні особливості способу дорученої ролі. Розподіліть серед дітей ролі, напишіть їм на листочках слова або віршики, щоб вони змогли їх розучити будинку c батьками. Кожен день проводите з малюками репетицію дитячого ранку.
3
Організуйте дитяче свято за участю батьків, бабусь і дідусів. Це стане чудовим прикладом для малюків. Вони будуть відчувати підтримку близьких людей, стануть активніше брати участь у всіх конкурсах, а батьки зможуть оцінити поведінку своєї дитини в колективі.
4
Включіть в сценарій сюрпризні номери за участю батьків. Такі виступи викличуть безпосередній відгук у дітей.
5
Будь ранок є для малюків святом, тому вони завжди очікують отримати якийсь подарунок. Не потрібно купувати для них щось дороге. Заздалегідь організуйте збори, порадьтеся з батьками, зберіть певну суму грошей і придбайте для малюків маленькі пам'ятні сувеніри.
6
Оформлення дитячого виступу повинно відповідати його змісту. Обов'язково прикрасьте приміщення і створіть у ньому святкову атмосферу. Використовуйте повітряні кулі, квіти, вирізані з кольорового паперу, плакати і різні гірлянди.
7
Хороша підготовка, продуманий сценарій, чітка організація - це те, від чого залежатиме масштаб заходу і настрій кожної дитини на святі. Пам'ятайте, що всі діти повинні бути радісними, веселими, триматися вільно і невимушено.