Як переробити термостат.

У зимовий час автомобілісти починають відчувати дискомфорт від холодної температури в салоні. Крім людей, великому навантаженні піддається і двигун автомобіля, який в цей період нерідко починає працювати з перебоями і збільшує витрату палива. Це відбувається через недостатню температури охолоджуючої рідини.
Вам знадобиться
  • - латунний патрубок від ВАЗ 2108 або латунна трубка;
  • - свердло на 10 мм;
  • - дриль;
  • - припой і флюс;
  • - газовий пальник.
Інструкція
1
Візьміть звичайний термостат , який застосовується в нижній системі опалення автомобіля. Традиційний термостат має три висновки на патрубки для двох кіл обігу - малого, при запуску і прогріванні двигуна, і великого, використовуваного під час руху.
2
Виготовте з тонкої (товщиною 1 мм) латунної трубки додатковий патрубок довжиною 15 мм і діаметром 10 мм або візьміть патрубок від термостата ВАЗ 2108. Він необхідний для відведення охолоджуючої рідини з обігрівача салону («грубки») не прямо в двигун , а в термостат, завдяки чому вона не буде так швидко охолоджуватися.
3
Висвердлите акуратно свердлом на 10 мм отвір ближче до місця з'єднання двох елементів корпусу навпроти патрубка у верхній частині термостата. Приготуйте газовий пальник, припой і флюс. Якщо у вас немає навичок паяння латунних виробів, то краще зверніться за допомогою до фахівців - заощадите час і гроші.
4
Зачистіть і протравите місце, де буде встановлений додатковий патрубок. Припаяйте його. Розвальцьо злегка торцеву частину, щоб краще тримався шланг охолоджуючої рідини. Якщо використовується патрубок від ВАЗ 2108, то цього робити не треба.
5
Заглушите отвір на корпусі «помпи» (водяного насоса) куди під'єднується в штатному режимі шланг обігрівача салону, щоб холодна охолоджуюча рідина з його радіатора не потрапляла відразу в двигун. Вийде інше коло її звернення, що дасть можливість температурі не мати велику різницю на вході і виході.
6
Підключіть модернізований термостат в систему охолодження звичайним способом, використовуючи герметик для виключення просочування рідини. Залийте охолоджуючу рідину і перевірте на підтікання всі з'єднання.
7
Заведіть і прогрійте двигун. Перевірте температуру охолоджуючої рідини термометром, вона повинна становити 78-80 градусів.