Як видалити групову політику.

Створення та видалення одного або декількох об'єктів локальної групової політики є стандартною процедурою в роботі адміністратора комп'ютера. Тому й вирішується це завдання штатними засобами самої системи, не вимагаючи залучення додаткових програм сторонніх розробників.
Інструкція
1
Здійсніть вхід в систему з обліковим записом, що використовувалася при установці OC Windows, для ініціації процедури видалення обраного об'єкта групової політики і викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск». Надрукуйте значення mmc в текстовому полі рядка пошуку і підтвердіть запуск консолі управління, натиснувши функціональну клавішу Enter.
2
Розкрийте меню «Консоль» верхньої сервісної панелі вікна програми та вкажіть пункт «Додати або видалити оснастку». Альтернативним методом може служити одночасне натискання клавіш Ctrl і M. Виділіть оснастку «Редактор об'єктів групової політики» в діалоговому вікні та підтвердіть додавання, натиснувши кнопку «Додати».
3
Скористайтеся кнопкою «Обзор» в новому діалоговому вікні редактора для визначення підлягає видаленню об'єкта групової політики і виберіть вкладку «Користувачі» наступного діалогового вікна пошуку.
4
Викличте контекстне меню знайденого об'єкта кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Видалити об'єкт групової політики». Підтвердіть виконання обраного дії в віконці запиту системи, натиснувши кнопку OK.
5
Використовуйте той же алгоритм дій при видаленні груповий політики обраного домену, сайту або ВП. Для цього викличте діалогове вікно властивостей потрібного сайту і скористайтеся вкладкою Group Policy. Вкажіть підлягає видалення об'єкт і натисніть кнопку «Видалити».
6
Застосуйте прапорець на полі «Вилучити політику зі списку, але залишити об'єкт» в діалозі видалення для того, щоб очищення не торкнулася інші контейнери, а віддалилася тільки зв'язок (за умови пов'язаності вибраного об'єкту) . Застосуйте прапорець на полі «Вилучити посилання і остаточно видалити об'єкт групової політики» для повного видалення самої політики, зв'язку і контейнера GPO (за умови пов'язаності вибраного об'єкту).