Як пофарбувати під золото.

Золотий колір завжди є символом достатку, розкоші і свята. З давніх часів такий колір використовували в обробці храмів, палаців і будинків багатих людей. Сьогодні, вироби в золотому кольорі не менше популярні в інтер'єрі.
Вам знадобиться
  • - золота фарба або фольга;
  • - наждачний папір;
  • - шпаклівка;
  • - пензлик;
  • - вата;
  • - прозорий лак.
Інструкція
1
Перед фарбуванням вироби в золотий колір, дуже важливо визначитися з фарбою. Золота фарба має безліч відтінків: від яскраво-золотого до темно-бронзового. Тому, якщо є така можливість, перевірте відтінок фарби перед її придбанням.
2
Підготуйте поверхню виробу до роботи. Якщо на ньому залишилася стара фарба або лак, видаліть їх за допомогою наждачного паперу або спеціальної шліфувальної машинки.
3
У випадку, коли забарвлюваний предмет виготовлений з дерева - закладіть всі тріщини і нерівності шпаклівкою, а потім ще раз ретельно зашкурьте і струсіть весь пил з виробу.
4
Нанесіть на поверхню золоту фарбу відповідної за розміром пензликом. Ретельно розмазуйте фарбу, щоб уникнути патьоків. Робити все слід дуже акуратно, так як фарба такого кольору досить примхлива і будь відбиток буде добре видно на ній.
5
Дочекайтеся, поки фарба висохне, а потім пензликом нанесіть лак. Після того, як лак добре просохне, процес фарбування буде завершений.
6
На дерев'яні вироби можна нанести золотий колір і іншим способом - за допомогою золотої фольги. Продається вона зазвичай у вигляді книжки з великими золотими листами у великих лакофарбових магазинах або магазинах для художників. Так само як і в першому варіанті, наносити її варто тільки на гладку, підготовлену поверхню, без вад.
7
Покрийте дерев'яну поверхню лаком Мардан і покладіть зверху лист фольги. Розгладжувати фольгу при накладенні на лак слід дуже акуратно за допомогою великої білячою пензлика.
8
Притисніть фольгу ватним тампоном і добре відполіруйте її.
9
Поверхня, оброблена таким чином, з часом може втратити свій первісний насичений колір і потемніти. Відбувається це через окислення. Тому, як тільки фольга підсохне, покрийте її зверху прозорим лаком.