Як лікувати хворе око.

Відновити втрачений зір досить складно і затратно, а тому необхідно стежити за здоров'ям очей і вчасно вживати заходів щодо усунення виниклих проблем. Найбільш поширеними запальними захворюваннями очей є кон'юнктивіт і ячмінь. При адекватному лікуванні одужання наступає за лічені дні.
Вам знадобиться
  • - очні краплі;
  • - очна мазь;
  • - відвар ромашки;
  • - чайна заварка;
  • - ватяні диски ;
  • - тепле варене яйце.
Інструкція
1
Навіть якщо виниклі проблеми з очима здаються вам незначними, не варто нехтувати консультацією лікаря-офтальмолога. Лише грамотний фахівець зможе поставити точний діагноз і призначити ту терапію, яка виявиться ефективною саме у вашому випадку.
2
Якщо край століття почервонів, і виникла хвороблива припухлість, найімовірніше, це ячмінь. При нормальному перебігу хвороби через кілька днів у центрі ущільнення з'явиться невеликий гнійник, який з часом повинен прорватися. Всупереч поширеній думці, ячмінь потребує лікування, так як при його відсутності великий ризик розвитку абсцесу. На початковій стадії хвороби протирайте ущільнення спиртом, а після утворення гнійника прикладайте до ока сухе тепло (варене яйце, підігріта і загорнута в тканину сіль і т.д.).
3
Якщо білок очі почервонів, з'явилися біль, свербіж, сльозотеча і гнійні виділення, швидше за все, це кон'юнктивіт. Причиною хвороби може бути алергія, вірусна або бактеріальна інфекція. У першому випадку допоможе антигістамінний засіб, а в другому і в третьому не обійтися без курсового лікування. Промивайте очей відваром ромашки або чайною заваркою, закопуйте противірусні або антибактеріальні краплі (залежно від збудника хвороби), закладайте мазь за нижню повіку.
4
Який би діагноз ні поставив вам лікар, дотримуйтесь правил особистої гігієни. В іншому випадку інфекція може перекинутися на інший, здоровий очей. Всі процедури виконуйте тільки чистими руками, зайвий раз не чіпайте і не тріть повіки. Промивайте не тільки хворий, а й здоровий очей. Використовуйте для цього різні ватяні диски.
5
Якщо інфекційно-запальні захворювання очей рецидивують через деякий час після лікування, зверніть увагу на стан імунної системи. Приймайте комплексні вітаміни, а при необхідності - імуномодулятори.