Як заблокувати непотрібні сайти.

Інтернет - криниця інформації, але далеко не всі джерела розширюють кругозір і приносять користь. Існує чимало сайтів, доступ до яких краще заблокувати. А якщо за комп'ютером дитина, то зробити це просто необхідно.
Вам знадобиться
  • - ПК зі встановленою операційною системою Windows і доступом в інтернет;
  • - веб-браузер.
Інструкція
1
Блокуючи доступ до небажаного сайту з веб-браузера Internet Explorer, увійдіть в його меню «Сервис» і виберіть «Властивості оглядача». Відкрийте послідовно вкладку «Конфіденційність» і пункт «Вузли». Введіть адреси обраних для блокування сайтів і клікніть «Блок». Підтвердіть вибір, натиснувши «OK».
2
Забороняючи веб-браузеру Opera відкривати вміст шкідливих ресурсів, перейдіть до налаштувань і активуйте вкладку «Додатково». У лівій частині меню клікніть на пункт «Вміст». У вікні, виберіть «Додати». Послідовно введіть адреси тих ресурсів, який ви вирішили заблокувати.
3
Вводячи заборону на певну інформацію веб-браузеру Mozilla Firefox, зайдіть у розділ «Інструменти». Відкрийте «Додатки» і знайдіть LeechBlock. Виберіть «Додати до Firefox» і натисніть «Встановити зараз». Після установки плагіна перезапустите браузер. В меню виберіть рядок «LeechBlock» і пункт «Options». У вікні, впишіть адреси неблагонадійних сайтів.
4
Відкрийте «Налагодження та управління», натиснувши на значок гайкового ключа в правому верхньому куті веб-браузера. У меню, виберіть пункти: «Інструменти», «Розширення» і «Переглянути галерею». На сторінці інтернет-магазину Chrome знайдіть рядок пошуку і введіть в нього «Siteblock». Активуйте з'явилася рядок Siteblock, натисніть на «Додати в Chrome" і підтвердіть установку. Увійдіть в настройки браузера, послідовно відкрийте «Інструменти» - «Розширення» і в рядку Siteblock клікніть "Налаштування". У вікні Sites to Block вкажіть імена небажаних сайтів і натисніть «Save options».
5
Одночасно блокуючи доступ до небажаних сайтів з усіх встановлених у вас веб-браузерів, увійдіть в меню «Пуск» і виконайте послідовно кроки: "Всі програми» - «Стандартні» - «Командний рядок». В команду DOS впишіть рядок «notepad C :./Windows/System32/drivers/etc/hosts ». Використовуючи програму Блокнот, знайдіть рядок «127.0.0.1 localhost». Змініть її, вписавши замість «localhost» ім'я небажаного сайту, і збережіть зміни.
Зверніть увагу
Обмежуйте доступ до певних ресурсів на правах єдиного адміністратора. Решта користувачів повинні входити в систему зі своїх облікових записів.
Корисна порада
Для збереження внесених змін не забувайте перезавантажувати комп'ютер. Щоб уникнути помилок копіюйте адресу забороненого сайту з адресного рядка браузера.