Як змінити звук завантаження Windows.

В операційних системах сімейства Windows для більшості дій користувача призначені звуки , які об'єднані в схеми. Такі звукові схеми можна редагувати або замінювати на інші, наприклад, які були скопійовані з інтернету.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Seven.
Інструкція
1
До складу звукової схеми входить близько 30 різних файлів з розширенням wav. Для їх прослуховування достатньо скористатися стандартною програмою перегляду і прослуховування медіафайлів Windows Media Player. Прослухати потрібно всі файли, щоб знайти той, який слід замінити.
2
Відкрийте вікно "Мій комп'ютер", знайдіть значок системного диска (за замовчуванням «С:»). Двічі клацніть по ньому, щоб його відкрити. Швидше за все, перед вами з'явиться повідомлення з попередженням про подальші дії. Клацніть по єдиною посиланню в цьому вікні для продовження роботи з системним диском.
3
Далі слід знайти каталог Windows. Якщо на вашому комп'ютері 2 операційні системи, рідна папка з системою може називатися по-іншому, наприклад, WinOS, Win і т.д. Відкрийте цю директорію, потім двічі клацніть на папці Media. Усередині цієї папки знаходяться файли формату wav.
4
Для прослуховування цих файлів відкрийте програму Windows Media Player. Натисніть верхнє меню «Файл» і виберіть "Відкрити". У вікні, перейдіть до папки Media, виділіть всі файли (поєднання клавіш Ctrl + A) і натисніть кнопку «Відкрити». Прослухайте всі треки, щоб знайти потрібний із них.
5
Після того як ви дізналися назва файлу, залишається зробити лише кілька дій: перейменувати файли і скопіювати їх в цю директорію. Вам необхідно скопіювати новий файл зі звуком завантаження системи скопіювати в Media. Потім перейменуйте оригінальний файл, задавши іншу назву, але не забувши скопіювати оригінальне ім'я.
6
Перейменуйте новий файл, вставивши заздалегідь скопійоване оригінальне ім'я. Тепер перезавантажте комп'ютер, увійдіть в систему і введіть пароль адміністратора, якщо це буде потрібно. При запуску системи ви почуєте відповідний звук. Якщо програється новий трек, отже, заміна пройшла успішно.