Як визначити, Який драйвер потрібен на відеокарту. Які драйвера у мене на комп'ютері.

Після установки операційної системи необхідно інсталювати велику кількість програмного забезпечення, наприклад, драйвери для різних пристроїв, кодеки, прикладні утиліти і т.д. Більшість з переліченого можна знайти на офіційних сайтах в інтернеті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленим з'єднанням з інтернетом.
Інструкція
1
Якщо ви збираєтеся провести переустановку операційної системи, рекомендується заздалегідь підготувати драйвери для всіх пристроїв. Це можна зробити за допомогою програми Driver Genius. Вона дозволяє не тільки виробляти пошук драйверів в мережі інтернет, а й створювати їх резервні копії в поточній системі.
2
За відсутності оригінального диска з драйверами, перш за все, необхідно обчислити назва виробника та модель відеоплати. Найпростіший спосіб - знайти і переглянути роздруківку з конфігурацією комп'ютера, яку ви отримували при покупці. Також ви можете знайти коробки від комп'ютера, на одній з яких буде вказана модель карти.
3
Якщо ви хочете дізнатися модель відеокарти програмним способом, запустіть аплет «Засіб діагностики DirectX». Для цього відкрийте меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У порожньому полі введіть dxdiag (скорочена назва аплету) і натисніть кнопку Enter або «ОК».
4
У вікні, перейдіть до вкладки «Дисплей». В блоці «Пристрій» буде відображена докладна інформація про встановлену платі, а в блоці "Драйвери» - версія встановленого програмного забезпечення. Якщо навпроти рядка «Виробник» стоятиме значення «Н/Д», пристрій не визначене або не виявлено (інтегрована відеокарта). Також для визначення моделі карти можна скористатися програмами Everest Ultimate Edition або SiSoftware Sandra.
5
Потім вам необхідно перейти на сайт розробника: для Nvidia http://www.nvidia.ru/Download/index.aspx?lang=ru, а для ATI http://www.amd.com/ru/Pages/AMDHomePage.aspx. Виберіть модель пристрою, версію операційної системи та натисніть кнопку «Завантажити» (Download). Після завантаження відеодрайвера зробіть його установку, двічі клацнувши мишею по виконуваного файлу.