Як підключити комп'ютер до телевізора.

Сьогодні комп'ютери здатні відтворювати відео високої якості та дозволи. Проблема в тому, що далеко не всі стандартні монітори видають бажане якість зображення. У таких випадках прийнято підключати комп'ютер до телевізору.
Вам знадобиться
  • - кабель HDMI-HDMI;
  • - перехідник DVI-HDMI;
  • - аудіокабель.
Інструкція
1
Для здійснення з'єднання комп'ютера і телевізора можна використовувати будь-який доступний канал відеокарти. У тому випадку, якщо ви хочете домогтися максимальної якості зображення, використовуйте цифрові порти, наприклад DVI і HDMI.
2
В сучасних телевізорах рідко можна зустріти порт DVI-In. Якщо у відеокарті вашого комп'ютера відсутній канал HDMI, придбайте кабель стандарту DVI-HDMI. Також можете використовувати поєднання кабелю HDMI-HDMI і перехідника DVI-HDMI.
3
Увімкніть телевізор і комп'ютер. З'єднайте ці пристрої за допомогою обраного кабелю. Відкрийте меню налаштувань телевізора. Знайдіть пункт, який відповідає за вибір каналу передачі відеосигналу. Виберіть той порт HDMI, який ви підключили до відеокарти комп'ютера.
4
Перейдіть до налаштування параметрів роботи відеокарти. У Windows Seven для відкриття меню налаштувань клікніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть пункт «Дозвіл екрану».
5
Після відкриття меню налаштувань натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки система визначить новий дисплей. Тепер виберіть параметр синхронної роботи двох моніторів. Ви можете дублювати зображення або розширити межі робочого столу. Це необхідно в тому випадку, якщо ви не плануєте використовувати телевізор в якості єдиного дисплея.
6
Для передачі звуку на телевізор використовуйте кабель, з одного боку якого знаходиться коннектор Mini Jack, а з іншого - 2 роз'єми «Тюльпан». Підключіть цей кабель до звукової плати комп'ютера і до портів Audio In телевізора.
7
Якщо ви використовуєте з'єднання HDMI-HDMI, налаштуйте параметри роботи звукової плати комп'ютера. Виберіть порт HDMI основним каналом передачі звукового сигналу. Даний метод підходить для моделей телевізорів, в яких є функція обробки звукового сигналу через HDMI-порт.