Як замінити панель на телефоні.

Якщо телефон працює, але його панель пошкоджена і потребує заміни, спробуйте зробити таку заміну своїми силами. Змінні панелі для будь-яких моделей телефонів є у продажу.
Вам знадобиться
  • хрестова викрутка відповідного розміру, негострий плоский ніж
Інструкція
1
Підберіть в спеціалізованому магазині змінну панель конкретно для своєї моделі мобільного телефону.
2
Підготуйте собі робоче місце - плоску чисту поверхню, найкраще стіл. Забезпечте освітлення комфортної яскравості. Процедуру заміни панелі на телефоні краще проводити в самоті, маючи достатньо часу, щоб її закінчити, не відкладаючи на потім. Інакше ви ризикуєте втратити дрібні деталі.
3
Вимкніть свій мобільний телефон, на якому збираєтеся замінити панель і акуратно вийміть акумулятор з батарейного відсіку. Відкрутіть всі болти корпусу телефону за допомогою хрестової викрутки відповідного розміру і складіть так, щоб не втратити (найкраще - в якусь невелику ємність або коробочку).
4
Отсоедините кришку корпусу телефону від пластикових кріплень, акуратно піддягаючи її негострим плоским ножем (при цьому будьте гранично обережні з «начинкою» апарата, не пошкодите шлейфи, якими підключається екран).
5
Зніміть передню частину панелі і, якщо нова панель не має кнопок, витягніть зі старої панелі клавіатуру і зміцните її на лицьовій стороні нової панелі.
6
Акуратно і міцно закріпіть на новій панелі мікросхеми і екран. З'єднайте передню і задню її частини і послідовно закріпіть викруткою гвинти корпусу.
7
Пункти, описані вище, стосуються розбірки телефонів, змонтованих у вигляді моноблока. Але якщо модель вашого телефону не представляє собою моноблок, а складається з декількох складових частин, то зробіть розбирання і складання кожної частини окремо в такій же послідовності, намагаючись не порушити в підсумку цілісної конструкції.