Як відіпрати зеленку на одязі. способи очищення одягу від зеленки.

Баночки з зеленкою закривають щільно і надійно. Але відкривати їх при цьому дуже складно. Тому ризик залишити пляму на одязі після обробки нею ранки досить високий. Здається, що така пляма неможливо вивести, і одяг доведеться викинути. Насправді це не так.
Вам знадобиться
 • - перекис водню;
 • - відбілювач;
 • - марганцівка;
 • - спирт;
 • - розчин аміаку 10%;
 • - уайт-спирт;
 • - миючий засіб Ваніш;
 • - оливкова або соняшникова олія;
 • - засіб для миття посуду;
 • - аскорбінова кислота;
 • - столовий оцет.
Інструкція
1
Перекис водню відмінно виводить плями від зеленки, але виключно на білій тканині. Для кольорової вибирайте інший спосіб або зробіть слабкий розчин перекису, протираючи забруднення кілька разів. Білу тканину можна очистити від плями і за допомогою відбілювача. Якщо матеріал бавовняний, спробуйте вивести пляму слабким розчином марганцівки або змочити ватний диск спиртом і гарненько протерти пляму.
2
Виводять плями від зеленки і за допомогою розчину аміаку 10% -ного. Для цього шматочок ватки опустіть у розчин, злегка відіжміть і протріть пляму. Залиште на кілька хвилин, а потім виперіть річ в теплій воді з порошком. Таким способом можна вивести пляму, використовуючи розведений водою уайт-спирт.
3
Відомо своїми властивостями очищати різні забруднення миючий засіб Vanish. Воно ефективно і в боротьбі з зеленими плямами. Однак за один раз Vanish зеленку не виведе - потрібно буде повторювати процедуру кілька разів.
4
Старе пляма від зеленки вивести складніше, але спробувати це зробити все одно варто. Налийте на нього трохи оливкової або соняшникової олії і залиште одяг на три-чотири години. Після обробіть пляма будь-яким миючим засобом (наприклад, для посуду) і через 10-12 годин виперіть виріб.
5
Сьогодні асортимент засобів для виведення плям досить широкий. Запитайте в магазині засіб, який може вивести плями зеленки, і обробіть їм тканину згідно інструкції. Якщо пляма свіже, спробуйте позбутися від нього, ретельно виправши одяг. Уникайте агресивних чистячих засобів для обробки одягу і глянцевих поверхонь, щоб не пошкодити їх ще сильніше. Перед пранням можна потримати тканину в розчині аскорбінової кислоти.
6
Візьміть трохи столового оцту 7% -ного і нанесіть верху на пляму, підклавши під тканину непромокальну або звичайний папір. Оцет повинен розчинити зеленку повністю. І тільки після цього виперіть виріб. Якщо пляма утворилася на підлозі, меблів або пластиці, то виводите його будь-яким засобом, що містить спирт (горілка, одеколон або безпосередньо спирт). Хвилин на 10 нанесіть засіб на пляму, а потім змоченою в спирті жорсткою губкою обробіть його повторно.
З давніх часів зеленка користується великою популярністю в лікуванні різних шкірних захворювань. Вона володіє чудовими протизапальними і бактерицидними властивостями. Але цей засіб має і свої недоліки. Якщо поставити пляму від зеленки на одязі, меблів або килимі, то позбутися від нього буде досить складно.
Інструкція
1
Щоб видалити пляму від зеленки з білою тканини, необхідно замочити її на 2-3 години в відбілювач, а потім ретельно випрати. Якщо пляма не зникло, можна нанести на нього розчин перекису водню і залишити на 1-2 години, потім випрати з порошком.
2
Щоб видалити пляму від зеленки з кольоровою тканини, необхідно спочатку випрати його в мильному теплому розчині, а потім залити слабким розчином марганцівки і залишити на 1,5- 2 години. Пляма зникне.
3
Видалити пляма від зеленки з вовняної тканини можна за допомогою звичайного мильного розчину.
4
Позбутися від плями зеленки на меблях можна, протерши його спиртом до повного видалення.
5
Для виведення плям від зеленки можна скористатися сучасними засобами для виведення плям: Wanish, Dr.Berckmann, Edelstar та іншими.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна використовувати для виведення плям від зеленки на кольорових тканинах спирт, ацетон і оцтову кислоту. Вони не тільки не впораються з цим завданням, але й безповоротно зіпсують вашу вещь.С великою обережністю необхідно використовувати відбілювачі для виведення "зелених" плям. Пам'ятайте, що вони годяться тільки для білих речей і поверхонь.