Як підсилити гучність навушників.

Найбільш безпечними навушниками є накладні або моніторні. Якщо говорити про технічні характеристики, то найбільше впливає на гучність звуку чутливість. Але мають значення і такі показники, як потужність і опір.
Вам знадобиться
  • - характеристики навушників;
  • - будь аудіоредактор;
  • - драйвер;
  • - портативний підсилювач для навушників.
Інструкція
1
Уточніть параметри навушників: потужність, чутливість і опір. Потужніші - це не завжди більш гучні. Гучність звучання безпосередньо визначає чутливість навушників, яка повинна бути не менше 100 дБ. Інакше виникнуть складності при роботі на портативних пристроях. Врахуйте, що опір і потужність - величини обернено пропорційні. Стандартні навушники розраховані на 32 Ома, а пристрої з опором в 16 Ом мають підвищену акустичну потужність. А значить, звучать голосніше. Якщо високоомні навушники підключити до портативного плеєра, то звук буде ледь помітний. Їхнє призначення - стаціонарна Hi-Fi і Hi-End техніка.
2
Перевірте внутрішні настройки гучності на вашому аудіоплеєрі. Переведіть показники еквалайзера на максимум. Врахуйте, що при цьому може збільшитися і шум. Якщо є регулятор на шнурі навушників, подивіться, в якому він знаходиться положенні. Виставте його на максимум.
3
Переінсталюйте драйвера, якщо вони передбачаються для вашого відтворюючого пристрою. Як правило, це робиться на комп'ютерах. Перевірте налаштування гучності, існуючі в панелі управління. Посуньте всі важеля вгору - на максимальний рівень.
4
Перевірте навушники з іншими джерелами звуку. Можливо, проблеми криються не в них, а в тому, що звучить.
5
Використовуйте аудіоредактор для поліпшення якості звучання файлів. Для збільшення гучності підходять навіть найпростіші програми, наприклад, Free MP3 Cutter and Editor, mp3DirectCut, Music Editor Free. Але будьте уважні! Деякі редактори можуть збільшити гучність тільки за рахунок лімітування рівня сигналу і звуження його динамічного діапазону. А це позначається на якості отриманого звуку.
6
Купіть портативний підсилювач для навушників. Є багато видів подібних пристроїв, призначених для збільшення потужності і якості звуку. Правда, цей варіант не можна назвати економним. Розкид цін починається з 1500 руб. і вище.
7
Підберіть інші навушники. Сприйняття гучності залежить від типу конструкції, способу передачі звуку і акустичного оформлення навушників. Приміряйте і перевірте на собі вставні («вкладиші»), вакуумні («затички»), накладні (моніторні), провідні та бездротові, відкриті або закриті. Наприклад, у відкритих навушниках погіршується чутність при високому рівні зовнішнього шуму.
Гучна музика - обов'язковий супровід будь-якого святкового заходу. Музика покликана задати потрібний настрій і тон заходу, а якщо це свято, то вона просто зобов'язана звучати максимально голосно. Для того, щоб підсилити гучність музики, можна скористатися одним з методів, запропонованих нижче. Використанні кожного з них залежить від рівня вашої технічної та комп'ютерної грамотності.
Інструкція
1
Використовуйте будь аудіо плеєр з налаштованим еквалайзером. Для того, щоб максимізувати гучність , потрібно виставити всі значення еквалайзера на максимум. Слідкуйте за тим, щоб динамік, який ви використовуєте для прослуховування, чи не був перевантажений - іноді при таких настройках звук виходить нечітким, оскільки динамік не справляється.
2
Скачайте і встановіть редактор аудіо файлів. Для того, щоб збільшити гучність треку, необхідно використовувати ефект «Нормалізація». Також, враховуйте особливості динаміків, які ви використовуєте - у разі, якщо у вас відсутній сабвуфер для відтворення низьких частот, варто використовувати графічний еквалайзер і мінімізувати низькі частоти, збільшивши при цьому високі.
3
Використовуйте підсилювач, з'єднавши його з пристроєм відтворення і динаміками. Підсилювач може збільшити гучність музики як мінімум в два рази. Найголовніше, знову ж таки - це враховувати потужність використовуваних динаміків. Для цього попередньо протестуйте пристрої на сумісність на максимальному рівні гучності, і в разі, якщо звук проходить без спотворень - купуйте.