Як бути спокійною в будь-яких ситуаціях. Як стати більш спокійною.

Щодня люди стикаються з різними ситуаціями, що порушують їх внутрішній спокій. Тому замість того, щоб думати над тим, як діяти, потрібно навчитися незважаючи ні на що бути спокійними і врівноваженими.
Інструкція
1
Не перебільшуйте. Люди не даремно придумали фразу «робити з мухи слона», бо інколи замість того, щоб не звертати уваги на подію і не концентруватися на ньому, у людей є схильність накручувати себе всередині і згущувати фарби. Набагато ефективніше переконувати себе в тому, що бувають ситуації і складніше, а значить, ця вам під силу.
2
Не біжіть з проблемою до друзів. Коли людина піддається емоціям, він більш гостро реагує на події, а якщо ці емоції розжарити ще більше, то спокій не збережеться, а навпаки, можна погіршити ситуацію необдуманими рішеннями.
3
Не метушитися. Активні рухи, поспіх і квапливість налаштовують організм на діяльність. Щоб уникнути цього, постарайтеся присісти на кілька хвилин або ж просто змусьте себе робити більш стримані і повільні рухи, понизьте гучність голосу.
4
Проаналізуйте свою поведінку. Нерідко людина втрачає спокій по одним і тим же причинам. Наприклад, дівчата можуть бути особливо дратівливі під час передменструального синдрому або ж нервувати через почуття голоду або раннього пробудження. Пам'ятаючи про особливості свого організму, ви зможете вчасно стримувати негативні емоції.
5
завіряти себе в тому, що з тим, що відбувається ви впораєтеся, і згадуйте ситуації, коли вам це дійсно вдавалося. Такий настрій допомагає зберігати переконаність у власних силах і впевненість, що все буде добре.
6
Піклуйтеся про себе. Повноцінний відпочинок, правильне харчування і регулярні фізичні вправи - це те, що допоможе вам тримати себе в тонусі і поліпшить самопочуття. А значить, ви буде більш стійкі до негативу.
7
Спілкуйтеся з врівноваженими людьми. Людині властиво переймати щось від друзів в ході тісного спілкування. Тому якщо ваші друзі врівноважені, спокійні і вміють бути холоднокровними в стресових ситуаціях , то це буде для вас хорошим прикладом. Ви мимоволі будете думати про те, як би вони вчинили на вашому місці, і про те, як їм легко вдається не засмучуватися.
8
Глибоко дихайте. І це не просто рекомендація для відволікання від проблеми. Дихання допомагає відновити внутрішній спокій і уникнути паніки.