Як перенести файли на хостинг.

Провайдерам сьогодні доводиться створювати особливі фінансові умови, щоб привернути інтернет користувачів. Компанії, які надають послуги у сфері інтернету і IP телефонії, намагаються зробити все від них залежне, щоб збільшити кількість сайтів, розміщених на їх хостингах . Однак щоб створити новий сайт або перенести вже наявні дані з одного хостингу на інший, користувачам потрібно вирішити ряд технічних проблем, однією з яких є коректний перенесення файлів.
Вам знадобиться
  • - FTP підключення;
  • - FTP клієнт;
  • - SSH протокол;
  • - SSH клієнт;
  • - високошвидкісне підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зверніть увагу на той факт, що перенесення файлів можливий декількома способами. Перший - робота через FTP підключення. Причому перенесення може здійснюватися як за допомогою спеціальних ftp клієнтів, так і просто через адмін-панель копійованого сайту.
2
Використовуйте інформацію, отриману при створенні сайту від провайдера, для створення підключення по FTP. Також можна створити нове з'єднання прямо з адмін-панелі сайту.
3
Для більшої надійності та автоматизації процесу, скачайте і встановіть ftp клієнт, наприклад FAR (http://www.farmanager.com/), або Total Commander (http://www.ghisler.com/) та ін .
4
Скопіюйте всі необхідні файли сайта, що лежать в директорії під назвою «www» або «public_domain», на комп'ютер.
5
Переконайтеся, що процес копіювання пройшов успішно і контрольна сума файлів збігається. Зайдіть через панель управління на новий хостинг, знайдіть панель «Сайти» і створіть директорію. Таким чином, в мережі організовується простір для файлів нового сайту.
6
Скористайтеся тимчасовим доменом і створіть лінк між ним і створеним сайтом. Підключіться по FTP до створеної папці в тимчасовому домені, знайдіть автоматично з'явиться папку «public_domain» перенесіть всі файли старого сайту з локального комп'ютера на сервер нового провайдера. Після закінчення копіювання перевірте ідентичність суми даних.
7
Щоб здійснити перенесення і копіювання файлів через SSH підключення, скачайте та встановіть будь ssh клієнт. Це може бути PuTTY (http://www.chiark.greenend.org.uk/), Bitvise Tunneiler (http://www.bitvise.com) та ін. Подальші дії користувача в чому залежать від правил розміщення даних, прийнятих у конкретного провайдера. В цілому перенесення файлів через SSH кілька більш безпечний, ніж просто по FTP, однак вимагає більше досвіду і знань в IT сфері.