Як зняти обмеження на запуск програм. прибрати заставку з робочого столу завантаження.

Обмеження на запуск програм можуть бути результатом дії деяких шкідливих програм, що вносять зміни в записи системного реєстру. Тому виправлення такого становища також потребують редагування значень ключів деяких параметрів.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню OC Windows, натиснувши кнопку «Пуск», для здійснення процедури створення обмежень на запуск програм і перейдіть в діалог «Виконати». Внесіть значення regedit в рядок "Відкрити" і авторизуйтесь запуск інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
2
Розкрийте веткуHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorerи створіть новий строковий параметр Dword. Присвойте створеному ключу ім'я RestrictRun і значення 1.
3
Перезавантажте комп'ютерну систему для застосування зроблених змін і повторіть всю вищеописану процедуру створення нового ключа з тим же ім'ям? створивши в ньому каталог додатків, що підлягають забороні запуску. Виберіть тип створюваних параметрів String і надайте їм номери, починаючи з одиниці. Вкажіть повний шлях до виконуваних файлів підлягають забороні запуску програм: - 1 Reg_sz cmd.exe; - 2 Reg_sz Iexplore.exeі т.д.
4
Перезавантажте систему комп'ютера для застосування обраних дій і поверніться в утиліту редактора реєстру для скасування створеного заборони запуску додатків. Змініть значення створеного ключа RestrictRun з 1 на 0 або просто видаліть цей параметр. Не забудьте перезавантажити комп'ютер.
5
Одним з найпоширеніших результатів вірусного впливу є заборона на запуск самого інструменту редактора реєстру. Відновіть працездатність утиліти. Для цього знову перезавантажте систему комп'ютера і скористайтеся функціональною клавішею F8 для входу в безпечний режим BIOS. Виберіть опцію «Безпечний режим з підтримкою командного рядка» і внесіть значення regedit в текстове поле інтерпретатора команд.
6
Підтвердіть свій вибір натисканням функціональної клавіші Enter і розкрийте веткуHKEY_CURRENT_USERMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer.Удалите ключ RestrictRun і перезавантажте систему.