Як дізнатися прошивку s5230.

Велику популярність останнім часом набирає телефон компанії Samsung марки GT-S5230. Багатьох приваблює цей апарат своєю функціональністю. І нехай у ньому Wi-Fi і 3G, але є підтримка безлічі додатки, ігор. Користувачами цього апарату було помічено, що його функціональність можна підвищити зміною прошивки. Як правило, стандартна прошивка є лише базовою конфігурацією телефону.
Вам знадобиться
  • Телефон Samsung GT-S5230, usb-кабель (йде в комплекті), програмне забезпечення Flash MultiLoader.
Інструкція
1
Поняття прошивка означає наявність конкретного програмного забезпечення в телефоні. Це програмне забезпечення відповідає за всю мультимедійну сторону вашого телефону. З кожною новою версією прошивки в телефон додаються нові функції і деякі поліпшення колишніх елементів. Варто відзначити, що при зміні прошивки телефон автоматично втрачає гарантію, і в разі поломки телефону весь ремонт буде оплачуватися вами.
2
Версію прошивки можна дізнатися наступним способом: наберіть на телефоні комбінацію клавіш "* # 1234 #». На екрані з'явиться версія прошивки вашого телефону. Якщо ви хочете дізнатися актуальність вашої прошивки, то зробіть пошук в мережі інтернет, дізнайтеся новішу версію прошивки.
3
Прошивка (оновлення програмного забезпечення) телефону відбувається за допомогою спеціалізованої програми «flash MultiLoader». Намагайтеся шукати новішу версію прошивки. Це дозволить прибрати найбільш непотрібні або застарілі можливості вашого телефону.
4
Після операції прошивки необхідно вказати комбінацію «* # 6984125 * #» - вибрати на телефоні комбінацію «Pre-configuration» і ввести пароль "* # 73561 * #». Із запропонованого списку виберіть країну проживання. Після цього телефон автоматично проведе перезавантаження. Ваш телефон готовий до роботи з новою версією прошивки.