Як організувати спортивний день.

Спортивний день можна віднести до одного з найефективніших способів залучення дітей та підлітків до фізичної культури, виробленню командного духу та змагального азарту. Подібний захід - чудова можливість не тільки підвищити здоров'я учнів, а й подарувати їм чудові спогади на довгі роки.
Вам знадобиться
  • - реквізит;
  • - програма змагань.
Інструкція
1
Розпочніть підготовку до спортивного дню за кілька днів, сповістивши про майбутній захід його учасників (учнів, батьків). Вже на цьому етапі хлопці можуть поділитися на команди, вибрати собі назву і девіз. Дайте дітям певні «домашні завдання», наприклад, запропонуйте їм підготувати спортивний номер або придумати рухливу гру. Призначте учнів, відповідальних за організацію і власну міні-групу.
2
Складіть план спортивного дня. Якщо ви вибрали віддалене місце проведення заходу, продумайте варіанти доставки учасників. Розплануйте ігри, змагання та іншу активну діяльність з урахуванням того, що кожен з етапів може затягнутися. Постарайтеся вибрати самі небанальні і захоплюючі види активності, щоб максимально захопити дітей. Обов'язково передбачте час на відпочинок і прийоми їжі.
3
Подумайте, який реквізит буде вам необхідний. Розгляньте можливості прокату обладнання. Запропонуйте дітям взяти активну участь у матеріальному забезпеченні спортивного дня: напевно у багатьох з них знайдуться м'ячі, ракетки, рукавички та інші елементи необхідного реквізиту.
4
Продумайте систему нагород. Для переможців у певних змаганнях передбачте невеликі подарунки, а для цілих команд - більш суттєві призи. На пам'ять кожному учаснику спортивного дня відійти грамоту, незалежно від його досягнень на заході.
5
Запросіть гостей і представників преси. Залежно від масштабу заходу цього можуть бути журналісти місцевих газет, або власкора вашого навчального закладу. Учасникам спортивного дня буде в рівній мірі цікаво прочитати про цю подію як в періодичному виданні, так і в шкільній стінгазеті. Не зайвим буде і професійний фотограф, оскільки кожен учень напевно буде радий отримати якісні знімки.