Як поставити апостроф. Як ставити верхню кому.

Для тих, хто працює в програмі Microsoft Office Word необхідно використання всіх функцій клавіатури і, в тому числі, символів. Символ « апостроф » деякими авторами текстів використовується досить часто. Але як бути такому автору, якщо він постійно друкує текст в кириличній розкладці клавіатури, а цей символ знаходиться в іншій розкладці. Постійне перемикання розкладки клавіатури забирає дорогоцінний час, якого, часом, і так не вистачає сучасному письменнику. Як поставити апостроф , що не перемикаючи розкладку клавіатури?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, клавіатура, програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Для того, щоб почати працювати з текстовим редактором, його необхідно запустити. Зробити це можна таким способом: натисніть меню «Пуск» - виберіть «Усі програми» - «Microsoft Office Word» - «MS Word».
2
Далі ви можете створити новий документ (меню «Файл» - «Створити») або відкрити збережений вами файл (меню «Файл» - «Відкрити»).
3
Введіть необхідний текст. Для тренування можна набрати пропозиція або навіть пару слів. Перевірте розкладку клавіатури - виберіть кириличну розкладку. Затисніть клавішу Ctrl + клавіша «Е» + клавіша «Е» (Ctrl + подвійне натискання на клавішу «Е»). Перед курсором з'явиться заповітний символ «'».
4
Також є можливість встановити апостроф без перемикання розкладки клавіатури іншим способом, який зможе підійти тільки для клавіатур з окремою цифирной складової (під клавішею Num Lock). Затисніть клавішу Alt і наберіть на цифровій клавіатурі «039». Перед курсором з'явиться заповітний символ «'». Варто відзначити, що при наборі цифри «039» в верхньому ряду клавіатури (під функціональними клавішами F1-F12), такого ефекту отримати не можна. Тому даний спосіб не підходить для більшості клавіатур ноутбуків.
Зверніть увагу
У місці, де треба поставити апостроф, помістити курсор, натиснути клавішу ALT і утримуючи її, набрати на цифровій клавіатурі 0146 потім відпустити клавішу ALT/Все. В World Знайшов апостроф але він не ставиться жодної клавішею на клавіатурі приклад `'' той що по центру ставиться тільки сдесь ', а в World і Pascal він'.
Корисна порада
вводити апостроф через його код на цифровій клавіатурі: Alt-39 або Alt-8217 (другий варіант вимагає більше натискань, але вставляє коректний апостроф, який розпізнається модулем перевірки орфографії в MS Word). в MS Word апостроф можна вводити натисканням Ctrl плюс двічі клавіша з тильдой (зліва від одинички) або двічі клавіша з буквою "е" (зліва від Enter) - тут також перший випадок переважніше.