Як знайти телефон за допомогою imei. звернутися до оператора знайти телефон по imei.

IMEI - унікальний серійний номер кожного мобільного телефону , записаний у форматі GSM. Код заноситься в пам'ять пристрою і автоматично передається в мережу оператора мобільного зв'язку при підключенні. Дана технологія створена для захисту та ідентифікації апарату при крадіжці. Силові структури використовують IMEI, щоб дізнатися людину, яка користується мобільним на даний момент.
Інструкція
1
IMEI виводиться на екран будь-якого телефону після набору стандартної службової комбінації * # 06 #. Код являє собою 15-значне число, написане на корпусі пристрою під акумуляторною батареєю. Номер також вказується на коробці від апарату, на наклейці зі штрих-кодом. Всі три показники повинні збігатися. Після покупки телефону даний код бажано окремо виписати і зберегти на листочку паперу, щоб у разі крадіжки звернутися з ним до поліції.
2
При зверненні в органи правопорядку вкажіть у своїй заяві записаний або вказаний на коробці IMEI. Всі зазначені дані направляються операторам зв'язку для перевірки використання зафіксованого пристрої іншими особами.
3
Залишивши свою заяву, періодично дізнавайтеся про результати пошуку телефону. Якщо довгий час ніякої відповіді з поліції не надходить, і пошуки надовго затягнулися, вимагайте офіційну відповідь від оператора мобільного зв'язку, який свідчитиме про вжиті заходи. Не забувайте здійснювати регулярні дзвінки у відділення, щоб ваша справа не залежується, а їм хтось займався, оскільки часто про такі пропажі забувають, а заяви губляться.
4
Насправді даний код відстежується досить рідко, вкрадене пристрій за номером знаходиться лише в рідкісних випадках. Також велика ймовірність того, що буде здійснена заміна IMEI новим власником телефону - операція легко проводиться за невелику плату в сервісних центрах, а на старих моделях заміну можна провести і в домашніх умовах. Проте останнім часом виробники мобільних пристроїв вдосконалюють ступінь захисту коду, а тому його заміна стає все більш складною і дорогою.
Зверніть увагу
Якщо IMEI, що видається при наборі комбінації * # 06 #, не збігається з числом, зазначеним під акумулятором пристрою, то даний телефон швидше за все був вкрадений, або йому міняли корпус, виробляли перепрошивку і т.п.
Корисна порада
IMEI несе в собі не тільки ідентифікатор мобільника, то і дозволяє визначити код країни збірки і серійний номер.