Як завантажити програму з комп'ютера в телефон.

Кількість програм і додатки для мобільних телефонів з кожним днем збільшується. Для завантаження утиліт в мобільний пристрій використовують кілька варіантів. Найбільш поширені з них: скачування додаток з інтернету і копіювання файлів з комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - PC Suite;
  • - USB-кабель;
  • - Bluetooth-адаптер.
Інструкція
1
Більшість додатків для мобільних телефонів створюються в форматах jar і jad. Від обраного формату безпосередньо залежить спосіб установки програми. Якщо ви скачали jar-файли, то просто виконайте синхронізацію комп'ютера і телефону.
2
Для цього підключіть мобільний пристрій до USB-порту комп'ютера за допомогою підходящого кабелю. Якщо даний кабель відсутній, скористайтеся Bluetooth-адаптером.
3
Після підключення мобільного пристрою до комп'ютера виберіть пункт «Карта пам'яті». Це дозволить безпосередньо копіювати файли на телефон або на flash-карту.
4
Скопіюйте потрібні jar-фали. Вимкніть телефон від комп'ютера. Відкрийте меню мобільного пристрою і перемістіть скопійовані файли на телефон. Перевірте працездатність додатків.
5
Якщо ви маєте справу з jad-файлами, встановіть програму PC Suite. Використовуйте версію, схвалену виробником вашого мобільного пристрою. За допомогою цієї програми виконайте синхронізацію мобільного телефону з комп'ютером.
6
Після підключення пристрою обов'язково виберіть пункт PC Suite. Запустіть програму і відкрийте меню «Установка програм». Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть файл з розширенням jad. Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся завершення цієї процедури.
7
Аналогічним чином виконайте інсталяцію інших програм в мобільний телефон. Тепер вимкніть пристрій від комп'ютера. Перезавантажте телефон і спробуйте запустити встановлені програми.
8
При виборі конкретного додатка обов'язково переконайтеся в його сумісності з моделлю вашого мобільного телефону. Якщо після копіювання jar-файлів утиліти не запускаються, спробуйте застосувати програму PC Suite для установки додатків даного типу.
Щоб не користуватися дорогим мобільним інтернетом, всі потрібні програми можна закачувати на комп'ютер. А потім, за допомогою usb-шнура або card reader, перенести програми в телефон .
Інструкція
1
Перед тим, як скачувати додаток, переконайтеся, що воно підходить саме для вашої моделі мобільного телефон а. Зробити це можна, ознайомившись з її технічними характеристиками.
2
Скачайте програму і збережіть її на комп'ютері. Підключіть мобільний до системного блоку за допомогою usb-дроти. Дочекайтеся, поки на екрані телефон а з'явиться напис «Передати файли на PC» або «Помилка з'єднання з комп'ютером» або «Створити з'єднання». У кожної моделі свої умовні позначення підключення до комп'ютера.
3
Зайдіть в папку «Мій комп'ютер» і знайдіть позначення мобільного телефон а. Зазвичай воно показується, як знімний диск. Виберете місце, куди потрібно встановити додаток. Це може бути пам'ять телефон а чи карта memory stick.
4
Відкрийте потрібний носій. Клікніть правою кнопкою миші на ярличок програми. Натисніть клавішу Ctrl. Утримуючи її, перетягніть програму на карту пам'яті.
5
Витягніть usb-провід з роз'єму в панелі комп'ютера , попередньо натиснувши на іконку «Безпечне від'єднання пристроїв» на нижній панелі робочого стола, поруч з датою і годинами. Потім відключіть його від телефон а.
6
Зайдіть в ту папку на телефон е, куди ви встановили додаток. Якщо потрібно його встановити, натисніть setup. Програма відкриється автоматично. Виберете мова - російська або англійська, і можна починати користування.
Зверніть увагу
Використовуйте тільки програми з офіційних сайтів. Програми невідомого виробництва можуть пошкодити електронним девайсам.
Корисна порада
Якщо ні usb-дроти, використовуйте card reader. Вийміть карту пам'яті з телефону та вставте в потрібний роз'єм. Підключіть прилад до системного блоку. Знімний диск відобразиться в папці «Мій комп'ютер». Замість card reader можна використовувати флешку - перехідник. Вона продається в комплекті з мобільним телефоном.