Як відкрити майстерню ремонту стільникових телефонів.

Ринок стільникових телефонів розвивається настільки динамічно, що лише справжні любителі подібної техніки здатні встежити за всіма новинками. Проте якість мобільників прогресує зовсім не так стрімко, а стильний дизайн і потужний функціонал аж ніяк не виключають складних поломок. Саме тому бізнес, пов'язаний з ремонтом стільникових телефонів, буде приносити стабільні дивіденди.
Вам знадобиться
  • - стартовий капітал;
  • - приміщення;
  • - меблі;
  • - паяльна установка;
  • - інструменти;
  • - витратні матеріали;
  • - програматор UFS.
Інструкція
1
Пройдіть процес реєстрації як індивідуального підприємця. Виберіть зручну для вас форму оподаткування. Діяльність з ремонту стільникових телефонів відноситься до сфери побутових послуг, тому не потребує ліцензування.
2
Оберіть приміщення для вашої майстерні. Для прийому клієнтів досить невеликого офісу або відділу в торговому центрі. Додайте необхідну меблі і зробіть куточок покупця (стенд з інформацією про режим роботи, прейскурантом на послуги, правовими відомостями).
3
Придбайте обладнання, необхідне для ремонту. Перш за все, вам знадобляться інструменти для розтину корпусу телефону. Доцільно купити також невелику паяльну установку з термофеном. Крім того, більшість поломок ви зможете усунути лише з використанням витратних матеріалів. Для цього вам необхідно налагодити відносини з надійними постачальниками запчастин і комплектуючих для мобільних. Зрозуміло, ціну видаткових матеріалів ви будете включати у вартість ремонту.
4
Придбайте програматор, за допомогою якого ви зможете здійснювати зміну пакетів, прошивку, розблокування та інші види робіт з програмним забезпеченням телефонів. На сьогоднішній день одним з найпопулярніших пристроїв є UFS (кілька версій), який підтримує найсучасніші й популярні моделі стільникових телефонів. Програмне забезпечення та оновлення для нього ви зможете завантажити на офіційному сайті.
5
Найміть персонал, що має досвід роботи в сфері сервісного обслуговування стільникових телефонів. Цей критерій є одним з ключових при наймі персоналу, оскільки лише в цьому випадку ви зможете забезпечити клієнтам оперативність роботи і позитивний результат. Постарайтеся зробити так, щоб ваші співробітники були в курсі технічних новинок і добре розбиралися навіть у найскладніших моделях.
6
Розробіть документаційного базу, необхідну для роботи. У першу чергу вам потрібно акт приймання-передачі телефону, а також акт виконаних робіт. Оскільки часто мова йде про дорогі моделях, ви повинні надати клієнтові гарантії, що його телефон буде знаходитися у вас в повній цілості. Вельми корисним буде і певний документ, що описує стан моделі і характер поломки. Після виконання роботи він допоможе виключити необгрунтовані претензії з боку власника телефону.