Як налаштувати WiFi-роутер D-Link dir 300. Як перезавантажити wifi dir 300.

Wi-Fi роутери призначені для об'єднання декількох мобільних і стаціонарних комп'ютерів в загальну мережу, а також для надання пристроям доступу до інтернету. Для створення невеликої домашньої мережі можна використовувати бюджетні моделі роутерів, наприклад D-Link Dir 300.
Вам знадобиться
  • - роутер;
  • - патч-корд.
Інструкція
1
Підключіть Wi-Fi роутер до мережі змінного струму. Увімкніть комп'ютер і приготуйте дані, необхідні для підключення до інтернету.
2
Підключіть один кінець патч-корду до мережевої карти вашого комп'ютера або ноутбука, а другий - до WAN Wi-Fi роутера. Запустіть інтернет-браузер. Введіть в його url-поле 192.168.0.1 і натисніть клавішу Enter.
3
Після відкриття вікна входу в меню налаштувань роутера введіть в обидва поля слово admin і натисніть клавішу Enter. Тепер перейдіть в меню Internet Connection Setup і виконайте настойку параметрів доступу в інтернет.
4
Виберіть потрібний тип протоколу, наприклад PPtP або L2TP. Заповніть поля Login і Password. Поставте галочки поруч з пунктами Firewall, DHCP і NAT. Збережіть параметри з'єднання з інтернетом. Перезавантажте Wi-Fi роутер.
5
Перевірте працездатність підключення до інтернету. Для цього скиньте параметри мережевої карти, підключеної до роутера. Дочекайтеся визначення нових налаштувань локальної мережі, запустіть браузер і відвідайте довільний web-сайт.
6
Тепер повторіть процедуру входу в web-інтерфейс Wi-Fi роутера. Відкрийте меню Wireless Connection Setup і задайте настройки бездротової точки доступу. В даному випадку необхідно вказати параметри, з якими працюють ваші мобільні пристрої. Зверніть особливу увагу на протокол безпеки (WEP, WPA, WPA2). Використовуйте складний пароль, щоб запобігти небажані підключення до роутера.
7
Збережіть настройки мережі Wi-Fi. Перезавантажте роутер, відключивши його від мережі змінного струму. Від'єднайте патч-корд від ноутбука або комп'ютера. Активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до вашої точки доступу Wi-Fi. Перевірте її працездатність.