Як дізнатися, в кредиті автомобіль чи ні. перевірка кредитна історії автомобіля по vin.

Через бурхливого зростання видачі кредитів на покупку автомобілів збільшується і кількість шахрайських дій. Недобросовісні громадяни, не погасивши кредит за автомобіль , намагаються його продати, і при вдалому результаті справи покупці стикаються з масою проблем. Тому перед придбанням автомобіля слід ретельно перевіряти, кредитний він чи ні.
Інструкція
1
Одним з найпоширеніших способів перевірки автомобіля на заставу в банку є використання VIN-коду. Для цього зайдіть в інтернет і знайдіть сайти, що пропонують дану послугу, причому безоплатно. Потім у відповідний рядок на сайті введіть VIN-код автомобіля, який хочете перевірити. Якщо він виявиться в заставі, на екрані висвітиться інформація про банк і дата припинення застави.
2
Вірні ознаки того, що автомобіль знаходиться в заставі у банку: ціна, документи і поведінку продавців. Насторожитеся, якщо вартість продаваної машини на 10-15% нижче середньоринкової вартості аналогічних автомобілів. Подивіться ПТС, якщо на ньому стоїть штамп «Дублікат», а автомобіль ще «молодий», задумайтеся, адже банки при видачі автокредиту забирають оригінал ПТС до повного погашення боргу.
3
Подивіться, як укомплектований автомобіль. Як правило, у кредитної машини буде заводська комплектація. Те, що ставиться «для себе», швидше за все, буде відсутній, наприклад, магнітола, сигналізація і т.д.
4
Щоб дізнатися в заставі автомобіль у банку чи ні, зверніться в «Центр кредитних історій», що знаходиться у вашому місті чи у ВАТ «Національне бюро кредитних історій», яке розташовується за адресою: Російська Федерація, г. Москва, Скатеркова провулок, будинок 20, будова 1, телефон: 8 (495) 221-78-37. Для отримання цікавить вас інформації вам потрібно буде надати паспортні дані власника транспортного засобу. Дану інформацію можна отримати безкоштовно і не частіше 1 разу на рік.
5
Крім того, чи є автомобіль кредитним можна дізнатися в офіційному дилерському центрі. Для цього зверніться до його співробітників разом з власником машини, вони нададуть вам всю необхідну інформацію, включаючи і те, була машина оформлена в кредит її попередніми власниками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fIzUvwJuiNQ