Як пов'язати плед для малюка. плед для новонародженого зв'язати.

В очікуванні малюка батьки намагаються придбати якомога більше речей, підготувати дитячу кімнату, вибрати коляску і обновки для нового члена сім'ї. Багато речей для майбутньої дитини мама може зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - 200 грамів пряжі;
  • - гачок.
Інструкція
1
Підберіть нитки для пледа. Підійдуть бавовняні, лляні нитки, спеціальна акрилова пряжа для дітей. Для в'язання пледа для малюка вам знадобиться близько 200 грамів. Традиційними кольорами для хлопчиків вважається блакитний, а для дівчаток - рожевий, проте плед можна пов'язати будь-якого яскравого кольору, який сподобається дитині, або підібрати пряжу під колір дитячої - бежеву, ніжно-ліловий.
2
Якщо ви в перший раз взяли в руки гачок, вам необхідно вивчити види петель, які ви будете використовувати при в'язанні пледа. Починати роботу потрібно з ланцюжка повітряних петель. Для пров'язування однієї такої петлі зав'яжіть вузлик і просуньте в нього гачок. Зачепите їм нитку і протягніть її через отвір в вузлику - у вас вийде перша петля.
3
Для того щоб провязать ланцюжок, пропустіть гачок через отриману у вас петлю, зачепите робочу нитку і витягніть через першу петлю, і ось у вас готова друга. Таким способом пров'яжіть повітряну ланцюжок потрібної вам довжини. Це і буде ширина пледа.
4
Основна техніка, якої ви будете в'язати плед - це стовпчики з накидом. Для того щоб провязать такий стовпчик, накиньте нитку на гачок, пропустіть його в сусідню петлю і, як і при пров'язуванні повітряних петельок, витягнете через неї нитку. Тепер у вас на гачку три петлі, які ви повинні з'єднати попарно в два прийоми.
5
Пров'яжіть ланцюжок повітряних петель стовпчиками з накидом, вив'язуючи по стовпчику в кожній петлі. Після того, як ви закінчили ряд, зв'яжіть три повітряні петлі і починайте в'язати наступний ряд стовпчиків. Провязивать ряди треба доти, поки ваш плед не почне бажаної довжини.
6
Після того, як ви закінчили в'язання, плед можна прикрасити оборками, пришити по його периметру мереживо, наклеїти кумедні аплікації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9FlcjSbFW5k
Затишний і теплий плед напевно сподобається вашому малюкові. Його можна пов'язати з вовни того кольору, який найбільше любить ваша дитина і прикрасити вишивку. А можна вив'язати різних веселих звіряток прямо на полотні. Вони будуть поруч з дитиною, коли він лягає спати. А якщо ваш непосида не дуже полюбляє засипати в ліжечку, можна накрити його таким плед ом прямо в кріслі. Ви і озирнутися не встигнете, як ваш маленький хуліган пригріє і задрімає.
Вам знадобиться
  • - Бавовняний гарус або м'яка шерсть такої ж товщини - від 500 до 1000 г, в залежності від того, чи будете ви в'язати одинарне або подвійне полотно;
  • - Спиці №2;
  • - Гачок №2.
Інструкція
1
Виміряйте ліжечко. Плед приблизно дорівнює за розмірами звичайного дитячого вовняному ковдрі, яким можна і вкрити малюка, і заправити ліжечко. Наберіть на спиці 20 петель і зробіть розрахунок хусткової в'язки або подвійний гумки. Одинарний плед зручніше в'язати хусткової в'язкою, на ній і вишивка виглядає добре. Для подвійного плед а краще вибрати подвійну гумку, щоб не довелося його потім зшивати.
2
Наберіть на спиці потрібну кількість петель. Для подвійний гумки воно має бути в два рази більше, ніж зазвичай. Велика точність в даному випадку не потрібна. Головне, щоб плед не вийшла дуже маленьким. Платочная в'язка в'яжеться тільки лицьовими рядами. Подвійна гумка в'яжеться так: пров'яжіть перший ряд після набору звичайної гумкою. Починаючи з другого ряду, пров'язуйте лицьову петлю над лицьовою, а виворітну знімайте, залишаючи нитку перед спицею так, щоб у підсумку вона виходила всередині виробу.
3
В'яжіть плед прямим полотном. Для цього в'язка повинна бути досить рівною. Якщо ви в'яжете подвійний гумкою і хочете вив'язати малюнок на одній стороні полотна, на початку малюнка закріпіть нову нитку. Пров'язуйте малюнок тільки по лицьовій стороні. При цьому основна нитка прокладається всередині полотна. Для того щоб вона не стягувала виріб, можна в декількох місцях її закріпити. Коли ви будете в'язати виворітний ряд, точно так само чиніть їм і з тією ниткою, якої вив'язувати малюнок.
4
Довяжіте плед до кінця і закрийте петлі. На одинарному плед е вишийте малюнок. Нитки, якими ви вишиваєте, при цьому не зав'язуйте вузлами, а ховайте під вишивкою точно так само, як це робиться при вишивці на тканини.
5
Бахрому на дитячому плед е робити, напевно, не варто. А ось обв'язати його можна. Візьміть нитки того ж кольору або контрастного - наприклад ті, якими ви вив'язувати або вишивали малюнок. Обв'яжіть плед гачком по периметру, пров'язуючи в кожну петлю початкового або кінцевого рядів по 1 стовпчику з накидом, а в кожну ланцюжок бічних сторін - по 2 стовпчики з накидом.
Зверніть увагу
Шерсть повинна бути м'якою. Товста груба шерсть не підійде, тому що вона зазвичай колеться.
Корисна порада
Не потрібно вив'язувати занадто багато малюнків. Однієї-двох фігурок тварин цілком достатньо, щоб зайняти вашого карапуза; Плед можна пов'язати і з окремих квадратів. Порахуйте, скільки їх потрібно - звичайно 2 по ширині і 4 по довжині. Зв'яжіть квадрати, потім скріпіть їх разом гачком і обв'яжіть готовий плед по периметру; Для дитячих речей вибирайте натуральну пряжу. В крайньому випадку, можна взяти пряжу з невеликим додаванням акрилу.