Як підключити дзвінок. Як поставити дверний дзвінок з чотирма проводами.

При переїзді або при покупці нової квартири може виникнути необхідність встановити дверний дзвінок . Сьогодні навряд чи знайдеться квартира, в якій не було б встановлено дверного дзвінка. Якщо ви хочете змінити старий дзвінок на новий, то немає завдання простіше: спираючись на з'єднання проводів з дзвінком і кнопкою дзвінка, замініть старі складові на нові складові дзвінка.
Вам знадобиться
  • Електричний дзвінок, викрутка-тестер, з'єднувальні дроти (при їх відсутності).
Інструкція
1
Якщо при монтуванні дроти ви помітили, що провід порваний або перебитий, необхідно його наростити. Для того щоб наростити провід насамперед обесточьте квартиру. Це зробити можна в електричному лічильнику, який знаходиться на вашій сходовій площадці. Після нарощування дроти скористайтеся викруткою тестером. Лампочка загориться тільки при якісному нарощуванні дроти.
2
Найчастіше, при переїзді в новий будинок, зі стіни стирчать чотири однакових дроти. Щоб швидко призвести монтування дзвінка необхідно розібратися в схемі монтування вашого звонка.Воспользуйтесь малюнком для кращого засвоєння монтажу електричного дзвінка. Також треба знати, де знаходяться «фаза» і «нуль».
3
Візьміть дзвінок і виходить з нього провід №4 підчепите до нульового виходу №6. Провід №3 підключіть до дроту №1 (перший провід кнопки дзвінка). Провід №2 (другий провід кнопки дзвінка) підчепите до проводу №5 (фаза). Нанесіть ізоляцію на оголені частини проводів. Увімкніть живлення в квартирі і перевірте дзвінок . Він повинен працювати.
4
Якщо все-таки дзвінок не працює, то тут можливі кілька варіантів: - перевірте сам дзвінок на правильність підключення; - перевірте кнопку дзвінка на правильність подключенія.Еслі , на вашу думку, нічого не допомагає, то телефонуйте до місцевого ЖЕКу, електрик все зробить за невелику суму грошей. Також можете запитати, у чому була причина «мовчання» дзвінка. На майбутнє буде вам уроком.