Як напоїти папугу водою.

Папуги - милі і зворушливі істоти, яким потрібно уважний догляд і здорове харчування. Від того, наскільки добре ви стежите за своїм вихованцем, буде залежати його настрій і самопочуття. Це стосується не тільки підбору корму, харчових добавок і вітамінів, але і води.
Інструкція
1
Невід'ємним атрибутом будь-якої клітини повинна бути поїлка. Їх існує два типи: відкриті і закриті. Краще, звичайно, використовувати закриті поїлки з оргскла. В них не потрапляє корм, послід, вода залишається чистою і свіжою. Автоматичну поїлку потрібно мити щодня, ретельно видаляючи всю слиз і наліт.
2
Вода в будь-який час року має бути не холодніше +15 градусів. Не давайте папузі холодну воду - вона може послужити причиною розвитку простудних захворювань. А занадто тепла вода не вгамує спраги. Міняйте воду в поїлки кожен день, незалежно від того, залишилося в ній щось чи ні.
3
Не варто поїти папугу водою з-під крана - вона містить багато шкідливих хімічних елементів і частинки іржі. Оптимальним варіантом буде дистильована вода або бутильована вода для дитячого харчування. В крайньому випадку використовуйте фільтровану воду, але в цьому випадку стежте за придатності свого фільтра. Не рекомендується давати крилатому кип'ячену воду, так під час кип'ятіння помирають не тільки хвороботворні бактерії, але і розпадаються корисні мікроелементи, необхідні для підтримки організму папугу в тонусі. При виборі води обов'язково зверніть увагу на склад - головне, щоб вона була немінерального і негазованої.
4
Крім води папуг можна поїти соками овочів і фруктів. Краще, якщо вони будуть свіжовичавленими. Папуги дуже люблять соковиті яблука, горобину, смородину, суницю, капусту, плоди цитрусових. З них можна сміливо робити фреші. Не варто давати своєму вихованцеві покупні соки, навіть дитячі. В них міститься дуже багато глюкози і консервантів, які шкідливі, а в великій кількості згубні для пернатого. Також не варто зловживати соками, збагаченими вітамінами. Якщо ви дбаєте про свого вихованця, краще придбайте для нього в зоомагазині вітаміни, спеціально розроблені для папуг.