Як лікувати лицьовій кліщ.

Демодекоз - це захворювання, при якому будь-які ділянки шкіри, в тому числі особа, можуть бути уражені мікроскопічним кліщем . Демодекс харчується сальним секретом, епітелієм, лімфою і вражає шкіру в період ослабленої імунної системи. Лікування призначає дерматолог на підставі результатів зіскрібка.
Вам знадобиться
  • - препарати для лікування кліща;
  • - імуномодулятори або імуностимулятори;
  • - стрептоцид;
  • - крем;
  • - полин ;
  • - ромашка;
  • - чистотіл;
  • - харчова сода;
  • - морська сіль.
Інструкція
1
Присутність на шкірі кліща може проявлятися почервонінням, сверблячкою, утворенням кірочок, які особливо сильно вражають повіки. Шкіра починає відшаровуватися, з'являються акне, які раніше ніколи не турбували.
2
Якщо у вас присутні зазначені симптоми, зверніться до лікаря-дерматолога. Вам призначать зішкріб - це самий достовірний вид обстеження, що дозволяє з 100% упевненістю поставити правильний діагноз.
3
Щоб позбутися кліща, необхідно пройти тривале лікування не тільки за допомогою специфічних препаратів, а й відновити роботу імунної системи, що є запорукою повного вилікування.
4
Для відновлення імунітету вам призначать імуномодулятори або імуностимулятори. Найбільш часто лікар призначає кілька курсів препарату під торговою назвою «Полиоксидоний». Крім того, ви повинні раціонально харчуватися. Раціон повинен складатися з овочів, фруктів, молочних, кисломолочних продуктів, містити м'ясо нежирних сортів, морепродукти, рибу жирних сортів. Додатково можуть бути призначені полівітамінні комплекси.
5
До специфічних препаратів, призначеним для лікування демодекозу, відносяться: «Демалан», «Спрегаль», «Мантінг», «Ксін Фуманлінг», «Мейфуле», а також всі препарати на основі очищеної сірки, які також використовуються для лікування коростяний кліщ.
6
Будь-який препарат випускається у формі мазі, гелю. Наносите один з виписаних лікарських засобів на ретельно очищену суху шкіру обличчя, уникаючи області століття. На жаль жоден засіб не можна використовувати на століттях, тому лікування кліща демодекса значно затягується.
7
Повіки змащуйте кашкою з товченого стрептоциду, змоченого водою. Стрептоцид ви можете додати в будь-який жирний крем і наносити на шкіру повік 3 рази на день протягом 30-45 днів.
8
Весь період лікування вмивайтеся відварами чистотілу, полину, ромашки, розчином харчової соди, морської солі.
9
Після закінчення курсу лікування зверніться до дерматолога для повторного зіскрібка. Якщо кліщ не знайдений, лікування вважається закінченим.