Як заглушити душевний біль.

Коли ви відчуваєте фізичну біль , вихід очевидний - ви звертаєтеся до лікаря, який прописує вам необхідне лікування, і неприємні відчуття відступають. Набагато складніше йде справа з болем душевним. Люди рідко в хвилини відчаю звертаються до психотерапевта, а все частіше намагаються заглушити переживання самостійно.
Інструкція
1
Більшість людей намагаються заглушити душевні терзання за допомогою алкоголю. Це може допомогти, якщо ви проведете один вечір з кращим другом, розпиваючи вино і обговорюючи свою проблему. На ранок після задушевних розмов вам має стати легше. Однак якщо ви будете проводити подібне «лікування» регулярно, до вашої проблеми додасться ще одна - проблема алкоголізму.
2
Займіться спортом. Під час занять виробляється ендорфін - гормон радості, а ритмічні повторювані дії допомагають відволіктися від переживань. Крім того, після регулярних тренувань у вас покращиться фігура, що також підніме вам настрій.
3
Змініть обстановку. Візьміть відпустку і вирушайте на курорт, де давно мріяли побувати. Якщо у вас немає такої можливості - вирушайте на вихідні в інше місто. Зробіть все, щоб отримати нові враження, які заглушать душевний біль і відвернуть вас.
4
Підіть з головою в роботу. Сміливо беріть на себе нові проекти, затримуйтеся після закінчення робочого дня. Якщо вам цього мало, знайдіть собі хобі. Клейте моделі кораблів, вишивайте. Якщо ви будете постійно зайняті, вам ніколи буде і подумати про ваші проблеми.
5
Багато людей знаходять розраду в релігії і духовних практиках. Якщо ви ніколи не вникали в це, спробуйте ознайомитися з Біблією. Буддизм з його системою відмови від бажань також допоможе вам поглянути на вашу проблему по-новому. Йога, медитація - все це допоможе очистити розум від переживань.
6
Познайомтеся з новими людьми. Якщо ви знаєте, що у вашому місті є клуб собаківників, кіноманів, шанувальників детективів Дар'ї Донцової, і вам цікава ця тема - сміливо йдіть на зустріч. Також частіше вибирайтеся на концерти, виставки та інші заходи, що проводяться у вас в місті.
Корисна порада
Борючись з душевним болем, пам'ятайте, що психологи рекомендують не заглушати її, а пережити, вистраждати, поплакати. Тільки після цього ви відчуєте себе готовим жити далі.