Як відкрити інтернет-магазин.

Торгівля в мережі підходить як для підприємців зі стажем, так і для початківців бізнесменів. Ще зовсім недавно для відкриття інтернет-магазину було потрібно володіти неабиякими знаннями або наймати програміста в штат. Зараз же наявність спеціальних технічних знань пішло на другий план, важливим і основним моментом є ваше власне бажання і розміри стартового капіталу.

Інструкція
1
Вирішіть, що саме ви збираєтеся продавати. Популярні магазини з продажу одягу (особливо дитячої), побутової техніки, продуктів харчування, косметики. Знайдіть постачальників, обговоріть з ними умови закупівлі та зберігання товару. Ви можете купувати товар як великими партіями і зберігати його на своєму складі, так і в одиничному кількості, в цьому випадку доведеться робити попереднє замовлення. Ретельно прорахуйте свої вкладення в закуповувані товари, продумайте націнку.
2
Переходьте до створення інтернет-магазину. Налаштуйте дизайн на свій розсуд. Багато систем управління сайтами містять стандартні шаблони. Вони дозволяють змінювати кольори, логотип, а також пункти меню. Можете замовити у фахівців свій індивідуальний дизайн. Також в інтернеті можна знайти готові шаблони оформлення, які продаються за невеликою ціною.
3
Виберіть ім'я для вашого майбутнього магазину. Потенційні покупці будуть запам'ятовувати його назву по доменному імені, інакше кажучи, веб-адресою. Магазин повинен мати унікальне і запам'ятовується, бажано, щоб його можна було легко вимовити. У назві постарайтеся відобразити також і категорію продаваних товарів. Доменне ім'я може бути запропоновано компанією, яка надає послуги хостингу.
4
Додавайте товари, після того як налаштували дизайн. Необхідно створити картку кожного товару з фотографією, докладним описом, ціною, а також додатковою інформацією (упаковка, виробник тощо). Врахуйте, що каталог повинен бути зручним для покупця.
5
Налаштуйте варіанти оплати. Більшості покупців звичніше розраховуватися готівкою при отриманні товару. Але якщо ви плануєте здійснювати поставки й в інші міста, то варто підключити прийом платежів за допомогою пластикових карт, а також електронних гаманців.
6
Продумайте способи доставки. Для цього можете використовувати як кур'єрську службу, так і послуги пошти або транспортних компаній. Зробіть безкоштовну доставку при замовленні від N-ой суми, таким чином ви будете стимулювати покупців.
7
Займіться рекламою. Існує кілька основних способів, на які варто звернути увагу в першу чергу. Це пошукове просування по запитам, контекстна реклама, коментарі на форумах і в соціальних мережах, різні торговельні майданчики. Пам'ятайте, що реклама вимагає деяких грошових витрат. Чим якісніше вона буде, тим вище ймовірність, що скоро ваш інтернет-магазин набуде популярності.