Як відновити сім-карту через інтернет. відновити номер бі лайн.

При втраті або випадковій поломці сім-карти хочеться скоріше відновити її. І щоб номер обов'язково зберігся, і щоб гроші на рахунку залишилися. Для цього скористайтеся послугою відновлення сім-карти через інтернет .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - паспорт.
Інструкція
1
При обслуговуванні у оператора стільникового зв'язку Білайн, зайдіть на сайт http://mobile.beeline.ru. Ліворуч буде список послуг і функцій, що надається для абонентів мережі. Виберіть з нього «Допомога та обслуговування»> «Абонентське обслуговування».
2
У графі «Абонентське обслуговування» зверніться до вкладки «Заміна SIM-карти». Прочитайте порядок блокування втраченої картки. Щоб зробити все по інтернету, напишіть листа на e-mail services@beeline.ru, вказавши ньому ваші паспортні дані за договором і додатковий номер телефону для зв'язку. Коли карта буде готова, вам повідомлять про це. Для отримання необхідно особисто з'явитися в офіс продажів з паспортом.
3
Якщо ваш оператор - МТС, то зверніться за адресою http://www.mts.ru/help/action_sim/blocking_sim/, де для блокування картки скористайтеся інтернет-помічником. Увійдіть, якщо раніше ніколи не користувалися ім. Далі дотримуйтеся вказівок на екрані.
4
Після блокування замовте відновлення сім-карти. У МТС є послуга доставки нової карти на будинок. Якщо вам це підходить, то пройдіть за посиланням «Доставка SIM-карти». У зазначений час і місце її передадуть вам в руки, і ви знову зможете користуватися звичним номером. Не забудьте пред'явити паспорт.
5
Оператор стільникового зв'язку Мегафон пропонує своїм абонентам у випадку втрати чи псування карти замовити її в інтернет магазині за адресою http://moscow.shop.megafon.ru/. Обов'язково вкажіть регіон, де ви знаходитесь. На сторінці, праворуч виберіть функцію «Відновлення SIM карти». Вже зареєстрованим у системі користувачам треба просто авторизуватися, новим - зареєструватися. Якщо ви не хочете витрачати на це час, то скористайтеся варіантом «Продовжити без реєстрації».
6
В форму, що відкрилася введіть необхідні дані. Всі поля обов'язково повинні бути заповнені. Вкажіть, за якою адресою треба доставити карту. Дочекайтеся, поки з вами зв'яжеться оператор, домовтеся про час доставки.
Зверніть увагу
Оператор зв'язку Теле2, на жаль, не надає послуги відновлення карти по інтернету.