Як налаштувати два комп'ютери по VPN.

Підключення двох комп'ютерів до інтернету через VPN-з'єднання можна здійснити різними способами. Якщо у вас немає бажання або можливості придбати маршрутизатор, скористайтеся функціями Windows для налаштування синхронного доступу в інтернет.
Вам знадобиться
  • - патч-корд;
  • - мережеві адаптери.
Інструкція
1
Почніть з вибору персонального комп'ютера , який буде безпосередньо сполучений з сервером провайдера. Пам'ятайте про те, що для виходу в інтернет з другого комп'ютера, перший ПК повинен бути включений. Переконайтеся в тому, що в обраному комп'ютері присутній вільний PCI-слот.
2
Придбайте мережеву карту з LAN-портом і встановіть її в перший комп'ютер. Самостійно обіжміть мережевий кабель за схемою cross-over або придбайте готовий патч-корд.
3
Створіть локальну мережу між вашими комп'ютерами. З'єднайте їх мережеві адаптери за допомогою патч-корду. Включіть обидва ПК. Налаштуйте перший комп'ютер.
4
Відкрийте меню, що відображає список мережевих з'єднань. Клацніть правою кнопкою миші по іконці VPN-з'єднання і відкрийте його властивості. Перейдіть в меню «Доступ».
5
Активуйте загальний доступ до цього з'єднання для комп'ютерів локальної мережі. Для цього встановіть галочку поруч з відповідним пунктом. Збережіть параметри VPN-з'єднання і відкрийте властивості підключення по локальній мережі.
6
Виберіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP» і відкрийте його параметри. Після входу в діалогове меню налаштувань задайте статичний IP-адресу для даної мережевої карти. Збережіть параметри.
7
Відкрийте аналогічне діалогове меню для мережевого адаптера другого комп'ютера. Введіть таке значення постійного IP-адреси, яке буде відрізнятися від адреси головного ПК тільки четвертим сегментом.
8
Знайдіть поле «Основний шлюз» і заповніть його значенням IP-адреси першого комп'ютера. Збережіть параметри з'єднання. Перезавантажте обидва комп'ютера. Активуйте з'єднання з VPN-сервером і перевірте можливість виходу в інтернет з обох комп'ютерів.