Як перемістити з диска C в E.

Все доступне для зберігання даних простір на використовуваних комп'ютером пристроях представляється користувачеві в спеціалізованих програмах (файл-менеджерах). При цьому весь простір розбито на декілька дисків. Це розділення може бути як реальним (один диск відповідає одному пристрою), так і віртуальним (диск одного пристрою розбитий на кілька умовних «томів»). У такому вигляді зберігання і різні маніпуляції з файлами стають більш наочними, а тому прискорюють роботу, спрощують освоєння і призводять до меншого числа помилок. Прикладом може служити операція переміщення інформації з одного диска на другий з використанням файл-менеджера ОС Windows.
Інструкція
1
Відкрийте два примірника Провідника, якщо перемістити потрібно досить велика кількість файлів або папок, а розміщені вони в різних каталогах диска C. Тоді вам доведеться здійснювати набагато менше маніпуляцій, ніж при багаторазовій «біганині» по дереву каталогів з одного диска в другий за кожною новою порцією файлів. Якщо ж переміщувані файли розміщені на вихідному диску компактно, буде достатньо одного вікна файл-менеджера. Найпростіше відкрити примірник Провідника натисканням клавіш Win + E.
2
У лівій панелі вікна програми клікніть іконку диска С і виділіть в потрібному каталозі файли або папки, які потрібно перемістити. Виділення групи розташованих один за одним об'єктів зручніше робити при клавіші Shift - в цьому випадку достатньо клікнути мишкою тільки перший і останній елементи послідовності.
3
Натисніть клавіші Ctrl + X, щоб «вирізати» всі виділені файли і папки з вихідного диска. Можна використовувати і операцію копіювання (поєднання Ctrl + C), якщо вихідний і кінцевий диски розміщені на різних носіях (наприклад, на двох вінчестерах або жорсткому диску і флешці і т.д.).
4
Перейдіть у вікно іншого примірника Провідника, якщо ви використовуєте два вікна. Зробити це можна натиснувши клавішу Tab, утримуючи при цьому в натиснутому стані і клавішу Alt - ці кнопки дуже вдало розташовані під великим і вказівним пальцями лівої руки, тому комбінацію зручно використовувати для перемикання між вікнами відкритих програм.
5
Клацніть мишкою диск E у вікні Провідника. Перейдіть в потрібну папку, якщо файли треба переміщати не в кореневій каталог. Натисніть клавіші Ctrl + V, щоб вставити все скопійовані або вирізані на диску C об'єкти. Все, що ви робили до цього, було тільки завданням параметрів переміщення, а сама процедура почнеться після натискання вказаних клавіш. Провідник відобразить на екрані інформаційне вікно, в якому ви будете бачити відсоток виконання операції і прогнозоване час до її закінчення. Залежно від обсягу переміщуваної інформації, швидкодії процесора і швидкості обміну даними з вихідним і кінцевим пристроями, на цю процедуру може піти від долі секунди до декількох годин.