Як відновити дані, видалені з комп'ютера.

Сучасні жорсткі диски здатні досить довго зберігати вилучену інформацію. Це обумовлено тим фактом, що дані повністю стираються з поверхні пластин тільки під час перезапису певних секторів.
Вам знадобиться
  • Easy Recovery.
Інструкція
1
Приступати до відновлення видалених файлів необхідно якомога швидше. Якщо ви видалили файли з несистемного розділу вінчестера, негайно закрийте всі програми, встановлені на даний розділ. Постарайтеся не виконувати ніяких дій з файлами цього локального диска.
2
Скачайте програму Easy Recovery. Виконайте установку цієї утиліти на будь-який інший розділ жорсткого диска. Запустіть програму і ткройте меню Recovery Files.
3
Після відкриття нового меню виберіть Deleted Recovery. Це необхідно для того, щоб програма виконувала пошук файлів, видалених вручну. Виберіть розділ жорсткого диска, на якому були розміщені видалені файли.
4
Поставте галочку поруч з параметром Complete Scan. Глибоке сканування займає більше часу, але дозволяє підвищити ймовірність успішного відновлення інформації.
5
Якщо вас цікавлять тільки файли певного типу, заповніть поле File Filter. Вкажіть розширення файлів, пошук яких необхідно виконати. Даний крок можна пропустити, але використання фільтра істотно знижує час пошуку потрібних даних.
6
Після підготовки параметрів натисніть кнопку Scan. Процес пошуку віддаленої інформації може зайняти від 10 хвилин до декількох годин. Його тривалість залежить від розміру локального диска і обраних параметрів сканування. Дочекайтеся повного завершення процесу і відкриття нового меню.
7
Вивчіть список знайдених файлів. Виділіть галочками ті з них, які необхідно відновити. Натисніть кнопку Save. Вкажіть локальний диск і папку, куди будуть збережені відновлювані файли.
8
Закрийте утиліту Easy Recovery після завершення виконання необхідних операцій. Відкрийте папку, в яку були відновлені дані. Переконайтеся в тому, що файли готові до використання і не пошкоджені.